Amix Creatine Monohydrate Drink 360 gCena: 316 Kč / 11,93 EUR

cola
316 Kč
11,93 EUR
citrón-limetka
316 Kč
11,93 EUR
lesní směs
316 Kč
11,93 EUR
pomeranč
316 Kč
11,93 EUR

Popis

Creatine Monohydrate je ultra mikronizovaný kreatin monohydrát, což zaručuje jeho čistotu a výbornou vstřebatelnost. Podporuje tvorbu svalové hmoty a podílí se na rychlé regeneraci svalů. Je efektivní pro doplnění energie, podporu fyzického a silového výkonu.

 

 

Creatine Monohydrate – ultra mikronizovaný kreatin monohydrát, který podpoří růst svalové hmoty, dodá energii, pomůže s regenerací a nakopne fyzický a silový výkon

 

 

Creatine Monohydrate je ultra mikronizovaný kreatin monohydrát, což zajišťuje jeho kvalitu, čistotu a výbornou vstřebatelnost. Kreatin monohydrát jako nejrozšířenější forma kreatinu, podporuje růst svalové hmoty, napomáhá zvětšení objemu svalových buněk a přispívá k rychlé regeneraci. Efektivně doplňuje potřebnou energii, díky čemuž budete na tréninku schopni podat maximální výkon. Zároveň však i samotný Creatine Monohydrate podporuje fyzický a silový výkon při vysoce intenzivních trénincích.

 

Creatine Monohydrate - Amix

 

 

 

Creatine Monohydrate a jeho výhody

 

  • ultra mikronizovaný kreatin monohydrát
  • má výbornou rozpustnost
  • podporuje růst svalové hmoty
  • podporuje fyzický a silový výkon
  • podporuje regeneraci

 

 

Složení

100% kreatin monohydrát

 

Dávkování

 

Přidejte 3 g kreatinu monohydrátu do vody, promíchejte v šejkru a můžete konzumovat. Užívejte 1-2x denně. Nezapomeňte dbát na dostatečný příjem tekutin.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 g)
Kreatín Monohydrát 3 g