Amix Keto goBHB + Carnitine Shot 3500 60mlCena: 26 Kč / 0,97 EUR

citron
26 Kč
0,97 EUR
pomeranč
26 Kč
0,97 EUR

Popis

KETOLEAN KETO Carnitine 3500 Shot 60ml

AMIX ™ Keto L-Carnitine Shot je jedinečný potravinový doplněk v tekuté formě určený pro jednotlivce, kteří hledají ketogenní stravu
zvýšit jejich denní potenciál spalování tuků.
Ketogenní strava je bez sacharidů (s výjimkou vlákniny), s vysokým obsahem tuků a středním obsahem bílkovin, která je vynikající pro spalování tuků. Tento produkt kombinuje beta-hydroxybutyráty goBHB®, které pomáhají tělu dosáhnout ketogenního stavu s L-karnitinem a vitamínem B6.
Když je organismus v Ketoze, metabolický stav používá mastné kyseliny pro zdroj energie místo glukózy. Když je tělo ve stavu ketózy, produkuje tři různé druhy ketonů. Tyto tři ketony jsou acetoacetát, aceton a beta-hydroxybutyrát (goBHB®). goBHB® je nejúčinnější a tělo ho používá efektivněji než ostatní. Během diety s nízkým obsahem sacharidů když již není k dispozici glukóza, vaše tělo a mozek začnou používat goBHB® jako primární zdroj energie. Díky MCTs a goBHB® soli, vaše tělo přechází od spalování glukózy (cukru) ke spalování tuků jako zdroje paliva.

Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému výdejnímu metabolismu, k normálnímu fungování nervového systému, k normální psychologické funkce, normální funkce imunitního systému a snížení únavy a únavy. Vitamin B6 pomáhá normálnímu proteinovému metabolismu glykogenu, na normální tvorbu červených krvinek a na regulaci hormonální aktivity.
Složení:
čištěná voda, l-karnitinová báze, beta-hydroxybutyrát vápenatý (goBHB®) (jako hydroxid vápenatý), beta-hydroxybutyrát hořečnatý
(goBHB®) (jako hydroxid hořečnatý), beta-hydroxybutyrát sodný (goBHB®) (jako hydroxid sodný), regulátor kyselosti: kyselina citrónová; beta-hydroxybutyrát draselný (goBHB®) (jako hydroxid draselný), konzervační látky: sorbát draselný a benzoát sodný; aroma, stabilizátor: xanthan, sladidlo: sukralóza; pyridoxin HCl (vit. B6).
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Hořčík83.33 mg
Vitamín B6 - pyridoxin8.33 mg
Sodík125 mg
Vápník166.67 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
goBHB3333.33 mg
L-Karnitin2500 mg
Dávkování:
Vezměte 1 ampulku (60 ml) a vypijte ji před tréninkem. Používejte maximálně 2 porce denně.