Amix Lactase enzyme 60 vege kapslíCena: 310 Kč / 11,07 EUR


Popis

Lactase enzyme 60 vege kapslí

Doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem trávicího enzymu laktáza, který štěpí laktózu. Je užitečný pro lidi, jejichž vlastní produkce enzymu laktázy není dostatečná pro odbourávání laktozy

GreenDay®;ProVegan Lactase Enzyme

Doplněk stravy. Balení: 60 kapsle. Čistá hmotnost: 41,4 g (690 mg/kapsle)

ProVegan Lactase Enzyme je doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem trávicího enzymu laktáza, který štěpí laktózu. Je užitečný pro lidi, jejichž vlastní produkce enzymu laktázy není dostatečná pro odbourávání laktózy. Doplnění stravy enzymem laktáza mohou být mléčné produkty snáze stráveny ve vašem těle.

Benefity:
•5000 jednotek v jedné kapsli
•Speciálně vyvinuto pro ty, kteří jsou citliví na laktózu
•Pomáhá podporovat trávení mléčných výrobků

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Skladujte v suchu při teplotě do 15°C, chraňte před přímým slunečním zářením, nejlépe v ledničce! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění na alergeny: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku a korýšů.

Číslo šarže a minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.
Složení:
látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza, rostlinná kapsle Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivo: oxid titaničitý); enzym laktáza, látky protispékavé: rostlinný stearan hořečnatý a oxid křemičitý.

Aktivní látky:
Velikost dávky: 1 kapsle Počet dávek v balení: 60
Průměrné množství v dávce
Laktáza 5000 FCC jednotek (50 mg)
Dávkování:
Vezměte 1 kapsli těsně před požitím potravin nebo nápojů obsahujících mléčné složky. Zapijte dostatečným množstvím vody.