Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

Amylopektin Waxy Maize 1500 gCena: 224 Kč / 8,45 EUR


-
+

Popis

Amylopektin Waxy Maize 1500 g

Vysoce kvalitní zdroj sacharidů pro sportovce k poskytnutí dlouhodobé energie díky 91% sacharidů.

Je ideální pro budování svalové hmoty. Aby bylo možné přibrat na váze nebo na hmotnosti, musí být dosaženo pozitivní energetické bilance, což znamená, že do těla musí být dodáno více energie, než spotřebuje každý den. Waxy Maize Gain od Mammut je také ideálním doplňkem ve fázi budování, který tělu poskytne dobrou péči pro intenzivní trénink. Navíc je bez cukru. V důsledku toho krevní cukr neustále stoupá a zůstává po dlouhou dobu na vysoké úrovni. To znamená, že tělo má dlouhodobě k dispozici energii.

Sportovci v síle a vytrvalosti jsou také závislí na cíleném příjmu sacharidů. Zvláště před stresem, jako jsou intenzivní tréninkové jednotky nebo dlouhé soutěže, je výhodné mít možnost propadnout zásobám glykogenu, které jsou co nejplnější.
Sacharidy přispívají k obnovení normální svalové funkce (kontrakce) po velmi intenzivní a / nebo velmi dlouhé fyzické aktivitě, která vede k vyčerpání svalů a zásob glykogenu v kosterních svalech.
Složení:
Maltodextrin, voskový kukuřičný škrob (49,2%), protispékavá látka (trikalciumfosfát).

Může obsahovat stopy lepku, sóji, mléka (obsahuje laktózu) a vaječných bílkovin.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1560 kJ
Sacharidy - uhlohydráty91.4 g
Sůl0.02 g
Tuky0.1 g
Z toho cukry3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Bílkoviny - proteiny0.1 g
Energetická hodnota367 kCal
Dávkování:
60g smíchat s 300 ml vody na porci. Denně by se neměly užívat více než 3 porce. Ideální čas na to je před a po tréninku. Díky své neutrální chuti je vhodný také pro smíchání s proteinovým koktejlem.

Mohlo by Vás také zajímat