Auga BIO Marinovaná červená řepa 400 gCena: 42 Kč / 1,50 EUR


-
+

Popis

BIO Marinovaná červená řepa ve sladkokyselém nálevu je křupavá červená řepa nakrájená na menší kousky, je vhodná k přímé konzumaci. Kromě lahodné a svěží chuti oceníte i vyvážené nutriční složení a bohatý obsah vitamínů. Je vhodná do salátů, polévek či jako příloha k různým druhům jídel.

BIO Marinovaná červená řepa ve sladkokyselém nálevu - křupavé kousky šťavnaté červené řepy ve sladkokyselém nálevu s vyváženým nutričním složením

BIO Marinovaná červená řepa jsou lahodné křupavé kousky řepy vhodné k přímé konzumaci. Tato červená řepa pochází z farmy, na které se nepoužívají herbicidy, pesticidy ani chemická hnojiva. Kromě svěží a plné chuti vás potěší i vyvážené nutriční složení, které tato červená řepa v bio kvalitě nabízí. Červená řepa se navíc považuje za skvělý zdroj vitamínů. Vyzkoušejte ji přidat do salátů, polévek či jako přílohu při přípravě vašich oblíbených receptů.

Složení

červená řepa* 55%, voda, cukr*, lihový ocet*, mořská sůl, pepř*.

* organické produkty

Návod k přípravě

Marinovaná červená řepa je připravena ke konzumaci. Mírně kyselé, křupavé a nakrájené plátky jsou ideální na salát, polévku nebo jakékoliv vedlejší jídlo.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g
Energetická hodnota
179 kJ (42 kcal)
Tuky 0,06 g
z toho nasycené tuky 0,01 g
Sacharidy 9,5 g
z toho cukry 7,8 g
Bílkoviny 0,9 g
Sůl 1,4 g

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a ve tmě při teplotě 0 - 25°C. Chraňte před mrazem. Otevřený výrobek skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.