Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

Bang Energy Energy DrinkCena: 59 Kč / 2,03 EUR

bangster berry
broskev mango
candy apple crisp
citrón
frosé rosé
piña colada
rainbow unicorn

Popis

Energy drink je osvěžující ready to drink nápoj s funkční dávkou 160 mg kofeinu, který oceníte vždy, když potřebujete pořádně povzbudit před tréninkem nebo náročným psychickým výkonem. Dále obsahuje aminokyseliny BCAA a vitamíny skupiny B. Má skvělou chuť a je úplně bez cukru.

Energy Drink je RTD nápoj s funkční dávkou 160 mg kofeinu, BCAA a vitamíny

Energy drink je energetický nápoj s obsahem 160 mg kofeinu, který vám rychle dodá energii, kdykoliv potřebujete. Tento nápoj jistě ocení všichni sportovci, protože obsahuje aminokyseliny BCAA, které slouží i jako zdroj energie, mohou pomoci také k ochraně svalové hmoty a efektivnější regeneraci. Energy drink je navíc zdrojem vitamínů B3, B6 a B12, jenž společně přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Energy drink vás dostane skvělou chutí bez přidaného cukru, díky čemuž si jej můžete vychutnat bez výčitek kdykoliv během dne. Ideální je před náročným fyzickým či psychickým výkonem jako taková předtréninkovka nebo kdykoliv zrovna potřebujete pořádně povzbudit. Z jedné plechovky přijmete 160 mg kofeinu. Z toho důvodu byste dále měli být opatrní s jeho dalším přísunem v rámci dne, jelikož limit pro příjem kofeinu je podle EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin) 400 mg na den.

Energy drink a jeho výhody

  • je funkční RTD nápoj v plechovce
  • obsahuje 160 mg kofeinu
  • je úplně bez cukru a s minimem kalorií
  • obsahuje BCAA a důležité vitamíny skupiny B
  • má skvělou osvěžující chuť

Složení

Bangster Berry: Sycená voda, aminokyseliny (L-leucin, glycin, L-isoleucin, L-valin), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aromata, regulátory kyselosti (citrát draselný, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid hořečnatý, chlorid vápenatý), sladidla (sukralosa, acesulfam-K), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), přírodní kofein (0,032 %), vitamíny (vitamín B3 (niacin), B6, B12).

Frosé rosé: Sycená voda, aminokyseliny (L-leucin, glycin, L-isoleucin, L-valin), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablečná, kyselina vinná), aromata, regulátory kyselosti (citrát draselný, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid hořečnatý, chlorid vápenatý), sladidla (sukralosa, acesulfam-K), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), přírodní kofein (0,032 %), vitamíny (vitamín B3 (niacin), B6, B12).

Citron, broskev mango, piña colada, Rainbow unicorn, Candy apple crisp: Sycená voda, aminokyseliny (L-leucin, glycin, L-isoleucin, L-valin), kyseliny (kyselina citrónová), aromata, regulátory kyselosti (citrát draselný a fosforečnan draselný, chlorid hořečnatý, chlorid vápenatý ), sladidla (sukralosa, acesulfam-K), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), přírodní kofein (0,032 %), vitamíny (vitamín B3 (niacin), B6, B12).

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1 plechovka denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (500 ml) *RI
Energetická hodnota 62 kJ/ 15 kcal -
Tuky 0 g -
z toho nasycené tuky 0 g -
Sacharidy 0 g -
z toho cukry 0 g -
Bílkoviny 0 g -
Sůl 0,01 g -
Kofein 160 mg -
Vitamín B3 (Niacin) 8 mg 50 %
Vitamín B6 0,7 mg 50 %
Vitamín B12 2,5 mcg 100 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8 400 kJ/2 000 kcal).

Upozornění

Nepoužívejte tento výrobek, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte tento výrobek, pokud užíváte jakýkoliv lék na předpis nebo máte nějaké zdravotní omezení. Uživatel tohoto produktu přebírá veškerou odpovědnost, pokud je tento produkt používán způsobem, který není v souladu s pokyny na obalu. Tento výrobek obsahuje kofein a neměl by se používat s jinými výrobky obsahujícími kofein. Tento výrobek je určen pro použití pouze zdravým jedincům.

Příliš mnoho kofeinu může způsobit nervozitu, podrážděnost, nespavost a občas i rychlý tlukot srdce. Nedoporučuje se používat u dětí mladších 18 let. Obsah kofeinu je 32 mg/ 100 ml. Upozornění: Kvůli vysokému obsah kofeinu není nápoj vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein.

Mohlo by Vás také zajímat