AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


BeastPink Pink Calm 90 kaps.Cena: 229 Kč / 8,18 EUR


Popis

Pink Calm je směs šesti rostlinných extraktů obohacená i o vitamíny skupiny B. Výtažky z ženšenu, ashwagandhy, kozlíku lékařského, heřmánku pravého, mučenky pletní a chmelu obecného byly starostlivě vybrány pro jejich mnohé benefity a také s ohledem na ženy a jejich potřeby. Vitamíny B1, B3, B6 a biotin navíc svými účinky podpoří správnou funkci nervového systému a psychiky. Díky této kombinaci si dopřejete kvalitní spánek, který vám pomůže dokonale zregenerovat tělo i mysl.

Pink Calm - směs 6 rostlinných extraktů v kombinaci s vitamíny pro uklidnění, relaxaci a lepší spánek

Pink Calm je směs přírodních výtažků pro lepší spánek, uklidnění a zmírnění stresu po náročném dni plném aktivit. Obsahuje 6 rostlinných extraktů, které byly vybrány speciálně pro ženské tělo a jeho potřeby. Patří mezi ně výtažky z ženšenu, ashwagandhy, kozlíku lékařského, heřmánku pravého, mučenky pletní a chmelu obecného, které jsou obohacené o důležité vitamíny skupiny B.

Obsažený extrakt ze ženšenu je standardizovaný na 10 % účinných ženšenosidů a spolu s výtažkem z ashwagandhy patří mezi adaptogeny, které vám mohou pomoci lépe zvládat stres a přizpůsobit se náročným situacím. Oblíbené bylinky, kozlík lékařský a heřmánek pravý, určitě znáte zejména v podobě aromatického čaje. V tradiční medicíně se totiž konzumovaly jako teplý nápoj před spaním, který sloužil na uklidnění, urychlení usínání nebo na podporu relaxace. Extrakt z kozlíku a heřmánku najdete i ve složení Pink Calm. Podobné využití se spojuje také s rostlinami mučenka pletní a chmel obecný, které jsou v bylinkářství známé jako prostředky proti nespavosti a úzkosti.

Rostlinné extrakty v Pink Calm výborně doplňují vitamíny B1, B3, B6 a biotin, známý též jako vitamín B7. Je to proto, že příznivě působí na funkci nervové soustavy a psychiky. Zároveň přispívají k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie a vitamíny B3 a B6 zmírňují pocity vyčerpání a únavy. Určitě vás potěší, že kromě zmiňovaných benefitů, biotin přispívá i ke zdraví vlasů a pokožky. Vyzkoušejte sílu bylinných výtažků a účinných vitamínů a dopřejte si zasloužený relax s Pink Calm.

Pink Calm - BeastPink

Pink Calm a jeho výhody

  • obsahuje 6 rostlinných extraktů
  • najdete v něm výtažky ze ženšenu a ashwagandhy, které patří k adaptogenům
  • ve složení jsou též extrakty z kozlíku, heřmánku, mučenky a chmelu
  • je doplněný o vitamíny B1, B3, B6 a biotin
  • příznivě působí na funkci nervové soustavy a psychiky
  • je vhodný na uvolnění před spaním

Složení

Extrakt ze ženšenu (Panax ginseng) (10 % ginsenosidy), extrakt z ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana oficinalis) (0,8% kyseliny valerenové), extrakt z heřmánku pravého (Matricaria recutita) (1% apigenin), extrakt z mučenky pletní (Passiflora incarnata) (5% flavonoidy), extrakt z chmelu obecného 10:1 (Humulus lupulus), vitamín B1 (tiamin hydrochlorid), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B7 (D-biotin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan horečnatý), želatinová kapsle (želatina, Allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý). *Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle*RI
Extrakt ze ženšenu (Panax ginseng) 300 mg -
- Ginsenosidy 30 mg -
Ashwagandha extrakt 300 mg -
- Vitanolidy 15 mg -
Extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 100 mg -
- Kyselina valerenová 0,8 mg -
Extrakt z heřmánku pravého (Matricaria recutita) 100 mg -
- Apigenin 1 mg -
Extrakt z mučenky pletní (Passiflora incarnata) 100 mg -
- Flavonoidy 5 mg -
Extrakt z chmelu obecného (Humulus lupulus) 100 mg -
Vitamín B1 (tiamin hydrochlorid) 1,1 mg 100 %
Vitamín B3 (nikotinamid) 16 mg 100 %
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg 100 %
Vitamín B7 (D-biotin) 50 μg 100 %
*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.