Best body nutrition L-Carnitin 1800 90 kapslíCena: 469 Kč / 17,70 EUR


-
+

Popis

L-Carnitin 1800 90 kapslí

L-karnitin 1800 obsahuje nejen 1842 mg L-karnitinu v jedné porci, ale je také 100% veganský.
Celulóza se používá jako surovina pro kapsle. Celulóza je hlavní složkou buněčných stěn rostlin. Tobolky jsou bez běžně používané vepřové a hovězí želatiny. Veganské kapsle L-Carnitine 1800 jsou perfektní alternativou, zejména pro sportovce, kteří se chtějí vzdát živočišných přísad.

Best Body Nutrition se navíc spoléhá na L-karnitin s nejvyšší kvalitou surovin díky použití Carnipure® od společnosti Lonza. Lonza Carnipure® je 100% L-karnitin s 0% D-karnitinem, certifikován Kosher a Halal a je bez alergenů.

L-karnitin je kombinací aminokyselin lysinu a methioninu. Je to endogenní látka, která se nachází hlavně ve svalech a srdečním svalu. Část L-karnitinu potřebného každý den je dodávána potravou. L-karnitin je důležitým faktorem v metabolismu tuků. Jako dopravní prostředek pro mastné kyseliny s dlouhým řetězcem zajišťuje, že mohou být spáleny v mitochondriích.
Složení:
87,4% L-karnitinu (Carnipure®), okyselující látka (L (+)-kyselina vinná), celulóza (kapsle), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Karnitin1842 mg
Dávkování:
3 kapsle L-karnitin 1800 denně přibližně 20 minut před tréninkem a v netréninkové dny bezprostředně po vstávání.