Best body nutrition Sports drink s carnitinem RTD 500 mlCena: od 40 Kč / 1,51 EUR

divoká višeň
37 Kč
1,40 EUR
ledový čaj s broskví
37 Kč
1,40 EUR

Popis

Sports drink s carnitinem RTD 500 ml

Nízkokalorický nápoj bez cukru s 2000mg L-karnitinu. Nápoj navíc zaujme ovocnou příchutí. Sportovní nápoj je navíc obohacen zinkem a je veganský.

L-karnitin se tvoří ze dvou aminokyselin lysinu a methioninu. Je to endogenní látka, která se nachází hlavně ve svalech a srdečním svalu. Část L-karnitinu potřebná každý den je dodávána prostřednictvím potravy.
L-karnitin se nachází hlavně v masných výrobcích. Z tohoto důvodu je pro vegany obzvláště obtížné uspokojovat své každodenní potřeby prostřednictvím jídla.

Sportovní nápoj je navíc obohacen zinkem. Minerály jsou základní živiny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Proto mu musí být zpřístupněny prostřednictvím stravy nebo doplňků.
Zinek pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Přispívá také k normální funkci imunitního systému, normálnímu metabolismu mastných kyselin a udržování normální pokožky, vlasů, nehtů a kostí.
Složení:
Ledový čaj: voda, 1,7% kukuřičný dextrin, 1% broskvová šťáva z koncentrátu broskvové šťávy, 0,4% L-karnitin, okyselující látka (kyselina citrónová), přírodní aroma, sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin), barvivo (siřičitan amonný) Karamel), 0,012% laktátu zinečnatého, kuchyňská sůl.

Divoká třešeň: voda, 1,7% kukuřičného dextrinu, 1% višňová šťáva z koncentrátu višňové šťávy, 0,4% L-karnitin, okyselující látka (kyselina citrónová), černý mrkvový koncentrát, přírodní aroma, barva (amonný sulfitový karamel), sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin), 0,012% laktátu zinečnatého, stolní sůl.

*Výživové údaje pro příchuť divoká třešeň.
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota20 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0.5 g
Sůl0.01 g
Tuky0.5 g
Vláknina1.5 g
Z toho cukry0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Bílkoviny - proteiny0.5 g
Energetická hodnota5 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Zinek2.9 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
L-Karnitin400 mg