BioTech Biotech USA Vegan Protein Bar 50 gCena: 49 Kč / 1,85 EUR

arašídové máslo
49 Kč
1,85 EUR
čokoláda
49 Kč
1,85 EUR

Popis

Bezlepková proteinová Vegan tyčinka se sladidly.

BioTech Vegan Protein Bar 50 g - Popis produktu

Rychlá svačinka na cesty, do práce nebo do auta. Vegan Protein Bar od Biotechu je vhodná pro všechny, kteří dodržují stravu bez živočišného proteinu. Obsahuje pouze rýžový a hrachový protein, nemá žádný přidaný cukr a je bez lepku.

Přednosti:

  • zdroj vlákniny
  • obsahuje pouze rýžový a hrachový protein
  • bez přidaného cukru*
  • bezlepková**
  • bez palmového oleje

* obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry

** bez lepku v souladu s předpisy EU

Rostlinné proteiny jsou známé tím, že nejsou komplexním zdrojem bílkovin, jako je tomu u proteinů živočišného původu. To znamená, že neobsahují všechny esenciální aminokyseliny, které naše tělo potřebuje. Ale kombinací více druhů rostlinných zdrojů můžeme získat plnohodnotný rostlinný protein. U Vegan Proteinu výrobce tohoto dosáhl kombinací dvou proteinů, které se vzájemně skvěle doplňují. Rýžového proteinu, který obsahuje málo lysinu, ale je bohatý na sirné aminokyseliny (jako je cystein a methionin) a hrachový protein, který sice obsahuje méně sirných aminokyselin, ale je bohatý na lysin. Kombinací těchto dvou zdrojů nám vzniká plnohodnotná bílkovinová rostlinná směs.

Jedná se o doplněk stravy.

BioTech Vegan Protein Bar 50 g - Dávkování

  • jezte kdykoli během dne

Varování: Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.

BioTech Vegan Protein Bar 50 g - Hodnoty

100 g čokoláda arašídové máslo
Energetická hodnota 1574 kJ / 378 kcal 1671 kJ / 401 kcal
Tuky 19 g 21 g
z toho nasycené mastné kyseliny 13 g 13 g
Sacharidy 37 g 34 g
- z toho cukry 0,8 g 1 g
- z toho polyoly 32 g 29 g
Vláknina 5,7 g 5,7 g
Bílkoviny 25 g 27 g
Sůl 0,73 g 0,70 g
     
50 g (1 tyčinka) čokoláda arašídové máslo
Energetická hodnota 787 kJ / 189 kcal 836 kJ / 201 kcal
Tuky 9,5 g 10,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 6,5 g 6,5 g
Sacharidy 18,5 g 17 g
- z toho cukry 0,4 g 0,5 g
- z toho polyoly 16 g 15 g
Vláknina 2,9 g 2,9 g
Bílkoviny 13 g 14 g
Sůl 0,37 g 0,35 g

BioTech Vegan Protein Bar 50 g - Složení

Čokoláda: Zvlhčující látky (maltitoly, glycerol), potah [sladidlo (maltitoly), plně hydrogenované rostlinné tuky (kokosový, řepkový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (lecitiny)], rýžový protein (obsahuje sóju), hrachový protein, plně rafinovaný kokosový olej , fruktooligosacharidy, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, extrudovaná sója, voda, emulgátor: lecitiny, mandlová mouka, aroma, želírující látka (karagenan), konzervační látka (sorban draselný), stabilizátor (chlorid draselný), antioxidant (alfa-tokoferol). Vyrobeno v závodě, který vyrábí potraviny obsahující mléko, vejce, sóju, korýše, dioxid síry a ořechy. Bez lepku podle nařízení EU.

Arašídové máslo: Zvlhčovadla (maltitoly, glycerol), rýžový protein (obsahuje sóju), potah [sladidlo (maltitoly), plně hydrogenované rostlinné tuky (kokosový, řepkový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (lecitiny)], hrachový protein, plně rafinovaný kokosový olej, mandlová mouka, fruktooligosacharidy, extrudovaná sója, voda, emulgátor: lecitiny, aroma, želírující látka (karagenan), konzervační látka (sorbát draselný), stabilizátor (chlorid draselný), antioxidant (alfa-tokoferol). Vyrobeno v továrně na výrobu potravin obsahujících mléko, vejce, sóju, korýše, oxid siřičitý a ořechy. Bez lepku podle nařízení EU.

BioTech Vegan Protein Bar 50 g - Upozornění

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujte na chladném a suchém místě.