Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

Body & Future Vitamínová voda Collagen - Body & FutureCena: 39 Kč / 1,34 EUR

collagen

Popis

Vitamínová voda Collagen si vás získá svým výjimečným složením a svěží chutí. Jde o pramenitou vodu, jejíž složení obohacují důležité vitamíny a minerální látky. Kromě toho ve složení najdeme i kolagen, který je součástí pokožky, nehtů, vlasů či kloubů. Vzhledem ke své vlastnosti je oblíbený zejména u lidí, kteří usilují o udržení mladistvého vzhledu.

Vitamínová voda Collagen - pramenitá voda plná vitamínů a minerálů, v jejím složení najdeme i kolagen

Vitamínová voda Collagen je pramenitý nápoj plný důležitých vitamínů a minerálů. Získá si vás nejen svěží chutí, ale i výjimečným složením. Obsahuje vitamín C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a kostí. Kromě toho má podíl na tvorbě kolagenu, který je důležitý pro klouby a pokožku. Vitamín C navíc přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, který může mít vliv na jejich předčasné stárnutí. Kromě toho se spolu s niacinem podílí na zdravé funkci psychiky a nervového systému. Jejich správné fungování oceníte během psychicky náročných dní v práci či ve škole.

Právě tehdy se vám budou hodit i vitamíny B6 a B12, které přispívají ke snížení vyčerpání a únavy, čímž vám pomohou udržet potřebný fokus na vaše povinnosti. Ve složení vitamínové vody Collagen můžeme najít i kolagen, na který odkazuje její název. Jde o protein, který tvoří zhruba 30 % podílu bílkovin v našem těle. Vyskytuje se v různých tkáních, mezi které patří například šlachy nebo kosti. Kolagen je oblíbený zejména u lidí, kteří se usilují o udržení mladistvého vzhledu.

Vitamínová voda Collagen a její výhody

  • pramenitá voda s obsahem důležitých vitamínů a minerálních látek
  • obsahuje vitamín C, B6, B12
  • přispívá k fungování imunitního systému a zdraví kostí
  • podílí se na snížení vyčerpání a únavy
  • má vliv na správné fungování svalů a syntézu bílkovin
  • má osvěžující chuť
  • přítomný vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu a funkci chrupavek
  • v jejím složení se nachází také kolagen, který je populární u lidí usilujících o mladistvý vzhled

Složení

Příchuť Limetka + čaj Maté + jasmín: pramenitá voda 93,4 % (neupravovaná, lokalita: McCarter Dunajská Streda, Slovensko, název zdroje: DS-1), rostlinný a ovocný extrakt (svatojánský chléb, jablko, hrozny), limetková šťáva z koncentrátu 1,2 %; *rybí kolagen 0,5 %, extrakt z kořene čekanky, extrakt z čaje maté 0,2 %, aromata, kyselina: kyselina citronová, vitamíny: vitamín C, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, kyselina pantothenová, niacin; barvivo: měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 ml
Energetická hodnota 91 kJ / 22 kcal
Tuky <0,1 g
z toho nasycené tuky <0,1 g
Sacharidy 4,8 g
z toho cukry 4,3 g
Bílkoviny 0,5 g
Sůl 0,03 g
Vitamín C 20 mg
Vitamín B6 0,35 mg
Vitamín B12 0,625 μg
Kyselina listová 50 μg
Kyselina pantothenová 1,5 mg
Niacin 4 mg

Upozornění

Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření skladujte v lednici od 1 do 8 °C a spotřebujte do 2 dnů.

Minimální trvanlivost: Uvedena na obalu.

Mohlo by Vás také zajímat