Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

Body Nutrition Vitamín D3 2000 IU 60 kapslíCena: 185 Kč / 6,98 EUR


-
+

Popis

Vitamín D3 2000 IU 60 kapslí

Vitamin D3 2000 IU je zdrojem vitamínu D ve formě kapslí. Vit D se vstřebává až v tenkém střevě a kapsle zajistí aby se Vit D dopravil do tenkého střeva, kde se dokáže vstřebat. Podporuje imunitu a tak působí preventivně abyste zůstali zdravý i během různých pandemií nebo při oslabení organismu. Přispívá k udržení zdravých zubů, kostí a svalů. Chrání proti nakažení se virovými nebo bakteriálními onemocněními.

Vitamin D3 2000 IU je zdrojem vitamínu D ve formě kapslí což je naprosto fantastické, protože vit D se vstřebává až v tenkém střevě a kapsle zajistí aby se Vit D dopravil celým trávicím traktem až do tenkého střeva, kde se dokáže vstřebat. Každá buňka v lidském těle velmi dobře reaguje na Vit D a je důležité jej přijímat právě v období, kdy je velká pravděpodobnost nakažení na virové nebo bakteriální onemocnění, neboť Vit D podporuje imunitu a tak působí preventivně abyste zůstali zdraví i během různých pandemií nebo při oslabení organismu tvrdým tréninkem a při dietách, kdy příjem energie je nižší než jeho výdej. Nejčastěji vit D přijímáme ze slunečního záření, ale tato forma není dostačující, a proto je vhodné doplňovat jej i prostřednictvím suplementů. Vitamin D totiž přispívá k udržení zdravých zubů, kostí a svalů. Hraje také důležitou roli v procesu dělení buněk a zajišťuje normální hladinu vápníku v krvi.


Výhody:
- skvělý obsah až 2000IU
- kapslí forma a D3 se rozloží v tenkém střevě
- vynikající vstřebávání
- podporuje imunitu
- zabraňuje vzniku virových a bakteriálních chorob
- prevence k onemocnění
- přispívá ke správnému fungování imunitního systému
- udržuje zdraví kostí, zubů a svalů
- zabezpečuje normální hladinu vápníku v krvi
- hraje také důležitou roli v procesu dělení buněk
Složení:
Složení:
Vitamin D3: Lecitin (sójový), transparentní rostlinná tobolka (hypromelóza), stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, vitamin D3 (cholekalciferol).
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Lecitin200 mg
Dávkování:
Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně s jídlem. Upozornění: Doplněk výživy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Mohlo by Vás také zajímat