-24 %

Image

Bodyflex Tri creatine 200 kapslíCena: 460 Kč / 17,02 EUR


Popis

Tri creatine

TRI-CREATINE obsahuje 3 formy kreatinu v ideálním poměru pro maximalizaci svalového růstu.

Během posledních deseti let proběhly stovky výzkumů, které se zaměřovaly na vliv kreatinu na fyzický výkon. Výsledky většiny z nich se shodly na tom, že suplementace kreatinu zřetelně zlepšuje fyzický výkon.

Zdrojem energie pro kontrakci skeletálních svalů je adenosin trifosfát - ATP. Během tréninku se ATP hydrolyzuje (rozkládá působením vody) a vzniká adenosin difosfát - ADP. Vzhledem k tornu, že naše tělo potřebuje energii neustále, musí se ATP průběžně doplňovat. Jakmile jsou rezervy ATP vyčerpány, tělo sáhne do kreatinových zásob. A jestliže je k dispozici málo kreatinu, nastává předčasné vyčerpání a snižuje se intenzita tréninku.

Se zvýšeným požadavkem na přísun energie se kreatin fosfát rozkládá na volný kreatin a zbývá jedna fosfátová skupina. Tento energií nabitý fosfát se pak přidává k ADP a vzniká ATP. Kreatin zvyšuje tvorbu čisté svalové hmoty a explozivní sílu, zvyšuje výkonnost.

Kreatin Fosfát
Je látka, která hraje klíčovou roli v mechanizmu suplementace kreatinem. Kreatin fosfát vzniká z kreatinu a jeho fosfátová skupina se váže k ADP a ATP se tvoří ještě rychleji, než v případě užívání samotného kreatinu. Kreatin fosfát tedy přeskakuje jednu fázi procesu tvorby ATP a vy můžete trénovat ještě tvrději.

Kreatin Ethyl Ester
je pokročilá a velmi stabilní forma kreatinu využívající ethyl esterové technologie, která má za následek mnohem lepší vstřebávání kreatinu, snížený pocit nadýmání a minimální vodní retenci (zadržování vody). Esterifikovaný kreatin je efektivnější při pronikání buněčných stěn. Proto při aplikaci většinou postačuje i poloviční dávka než obyčejného kreatinu.

Kreatin-alfa-ketoglutarát
je sloučenina kreatinu a alfa-ketoglutarátu (AKG). Tento krkolomný název označuje látku, která se vyznačuje velkým uvolňováním oxidu dusnatého (NO). Tím se zlepšuje vstřebávání kreatinu. AKG se rychleji vstřebává ve střevě a předchází tak trávícím potížím. Kreatin transportovaný společně s AKG je tedy ihned použitelný pro svalové buňky.

Přednosti produktu:

vědecky podložená účinnost
zdroj chemické energie pro svalovou kontrakci
zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky
zvýšení explozivní síly
budování svalové hmoty
naplňování svalových buněk svalovým glykogenem
omezení vzniku kyseliny mléčné
Složení:
kreatin ethyl ester, kreatin alfa-ketoglutarát, kreatin ester fosfát, želatina, protispékavá látka (mastek), barvivo (oxid titaničitý

ALERGENY: Může obsahovat stopy lepku, sóji, mléka, vajec.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Energetická hodnota 0.5 kcal/1.9 kJ
Nasycené (tuky)  
Sacharidy - uhlohydráty  
Bílkoviny - proteiny 0.1 g
z toho cukry  
Tuky  
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Sodík  
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Kreatin alfa-ketoglutarát 200 mg
Kreatin ester fosfát 200 mg
Kreatin Ethyl Ester HCI 200 mg
Dávkování:
Užívejte 4 kapsle před tréninkem a 4 kapsle po tréninku.

 

Mohlo by Vás také zajímat