Bombus RAW energy bar 50 gCena: 21 Kč / 0,79 EUR

maracuja coconut
21 Kč
0,79 EUR

Popis

RAW bar energy 50 g

Vynikající energetická tyčinka z čistě přírodních zdrojů, které nejen rychle doplní energii při zvýšené aktivitě, ale také dodají tělu potřebné množství vitamínů, minerálních látek a vlákniny.

CASHEW & COFFEE - ryzí povzbuzení přírody s dotekem pečlivě pražené řecké kávy, kešu oříšků a sušených datlí. Datle se výborně hodí pro doplnění energie během fyzické a psychické zátěže a i přes svou výrazně sladkou chuť, nezvyšují hladinu cukru v krvi. Obsažené minerály hrají důležitou roli při správném fungování nervové soustavy a pomáhají při přenosu kyslíku v krvi. Některé národy navíc již po staletí věří v jejich afrodiziakální účinky.

KAKAOVÉ BOBY - pro všechny milovníky čokolády v její nejčistší formě. Ideální pro doplnění energie a zahnání únavy. Podporuje koncentraci a především Vám dokonale zvedne náladu!

MERUŇKA S KEŠU - delikátní kombinace sušených meruněk a nepražených kešu oříšků je dokonalou sbírkou zdraví prospěšných látek, vyvážených kalorických hodnot a čisté chuti přírody. Meruňky blahodárně působí při posilování odolnosti organismu proti infekcím. Mají příznivý vliv na regeneraci pokožky, nehtů a vlasů. Prospívají trávení, zpomalují stárnutí organismu a díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhají při prevenci nádorových onemocnění. Skvěle také fungují při odbourávání tuků a posilování zraku. Kešu oříšky díky vysokému obsahu hořčíku pomáhají tělo udržet v dobré psychické i fyzické kondici a mají nezanedbatelný vliv v boji proti stresu, křečím, bolestem hlavy a podráždění střev.

MARACUJE A KOKOS - vášnivá kombinace čistého výtažku z maracuji, kokosu a datlí jako spolehlivý zdroj přírodní energie, chuti a zdraví pro Vaše tělo. Maracuja je prospěšná pro správnou funkci metabolických procesů a celkovou energetickou přeměnu v organismu. Obsah riboflavinu má také pozitivní vliv na dobrý stav kůže, očí a srdce. Nesiřený kokos je poté vítaným pomocníkem při regeneraci pohybového ústrojí při zvýšeném svalovém vypětí.

COCONUT & COCOA - osvěžující a tropy požehnaná chuť kokosu a kakaa. Obsah přírodního a tepelně neupravovaného kokosu pomáhá při odvápnění kostí, lámavosti vlasů a nehtů a podporuje tvorbu zubní skloviny. Užitečný je také při bolestech pohybového ústrojí při zvýšeném svalovém napětí a řídnutí kostí (osteoporóze). I přes vyšší obsah rostlinného tuku nezvyšuje tvorbu cholesterolu.

JABLKO SE SKOŘICÍ - důvěrně známá chuť šťavnatého českého jablka a skořice. Tato tradiční kombinace doplněná o sušené datle překvapí vyváženým obsahem zdraví prospěšných látek a energie. Vysoký podíl jablečné vlákniny, fytonutrientů a antioxidantů výrazně pomáhá při trávení. Chrání tělo před rizikem civilizačních onemocnění, posiluje paměť a podporuje funkce dýchacího ústrojí. Skořice poté velmi dobře štěpí tuky, snižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje krevní oběh.

ARAŠÍDY S DATLEMI - pro všechny milovníky arašídů. V kombinaci s datlemi skvěle zasytí a dodá tělu tolik potřebné bílkoviny. Arašídy obsahují spoustu prospěšných vitamínů a minerálů, jedním z nich je hořčík, kterého má většina lidí nedostatek. Arašídy také výborně pohlcují sladkost z datlí. Tyčinka obsahuje nesolené kousky arašídů.
Složení:
Příchuť kešu/káva: datle 65 %, kešu ořechy 33 %, káva 2 %.

Příchuť maracuja/kokos: datle 68 %, kokos 27 %, koncentrovaná šťáva z maracuji 5 %.

Příchuť kakao/kakaové boby: datle 73%, kakaové boby 18%, kakao 9%.

Příchuť jablko/skořice: datle 64 %, BIO jablka 35 %, skořice 1 %.

Příchuť kakao/kokos: datle 68 %, kokos 26 %, kakao 6 %.

Příchuť kešu/meruňka: datle 42%, kešu ořechy 33%, meruňky 25%.

*Výživové hodnoty pro příchuť Maracuje s kokosem.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1654 kJ
Sacharidy - uhlohydráty46.70 g
Sůl0.040 g
Tuky18.58 g
Vláknina13.2 g
Z toho cukry44.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny16.88 g
Bílkoviny - proteiny3.89 g
Energetická hodnota396 kCal