Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


DR. GOERG Premium BIO Oříškový krém Coconut Chocolate 200 gCena: 189 Kč / 6,75 EUR


Popis

Premium BIO Oříškový krém Coconut Chocolate je spojením organických složek, jako je kokosové máslo, mandlové máslo a tmavá čokoláda. Doslazený je pouze cukrem z kokosových květů. Na krému si mohou pochutnat i celiaci, lidé s laktózovou intolerancí či vegani.

Premium BIO Oříškový krém Coconut Chocolate - je vytvořený z organických surovin a doslazený bio cukrem z kokosových květů

Premium BIO Oříškový krém Coconut Chocolate v sobě spojuje organické kokosové máslo, organické mandlové máslo a organickou tmavou čokoládu. Krém je doslazený pouze bio cukrem z kokosových květů, neobsahuje tedy žádný bílý rafinovaný cukr. Ve složení však nenajdete ani palmový olej, ani žádné přídatné látky. Díky obsaženým surovinám je oříškový krém vhodný i pro vegany.

V kuchyni má mnoho možností využití. Můžete ho natírat na chleba, palačinky, zdobit s ním dezerty, ale pravděpodobně se neubráníte ani tomu, že ho budete ujídat lžičkou jen tak samostatně.

Premium BIO Oříškový krém Coconut Chocolate a jeho výhody

  • skládá se výhradně z bio surovin
  • je doslazený pouze organickým cukrem
  • neobsahuje rafinovaný cukr, palmový olej ani aditiva
  • je vhodný pro vegany
  • dá se přidat do jídla nebo jíst samostatně

Složení

Bio kokosové máslo (35 %), bio mandle (25 %), bio cukr z kokosových květů, bio sušený kokos (12 %), bio kakaový prášek (5 %), bio čokoláda (5 %) (bio kakaová hmota, bio třtinový cukr, bio kakaové máslo, bio vanilkový extrakt Bourbon).

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotyv 100 g
Energetická hodnota 2452 kJ / 592 kcal
Tuky 45,9 g
z toho nasycené 31,6 g
Sacharidy 27,1 g
z toho cukry 23,4 g
Vláknina 15,5 g
Bílkoviny 9,9 g
Sůl 0,1 g

Upozornění

Skladujte uzavřené při pokojové teplotě a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Neotevřený krém můžete uchovávat až 14 měsíců.
Alergeny: mandle.

Mohlo by Vás také zajímat