AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


Franz Josef Kaiser Makrela filety v olivovém oleji 170 gCena: 69 Kč / 2,46 EUR


Popis

Makrela filety v olivovém oleji jsou kvalitní konzervované filety z uzené makrely, která je výborným zdrojem omega-3 mastných kyselin.

Makrela filety v olivovém oleji - vysoce kvalitní filety z mořského lovu

Makrela filety v olivovém oleji jsou konzervované uzené makrely naložené v řepkovém oleji. Jsou to filety vysoké kvality, pocházejí z lovu v moři a jsou výborným zdrojem omega-3 mastných kyselin, které jsou důležité pro správné fungování organismu. Filety se výborně hodí na obohacení salátů, do pomazánek nebo přímou konzumaci. Jde o poctivý produkt bez obsahu konzervantů, přidaného cukru nebo lepku.

Makrela filety v olivovém oleji a jejich výhody

  • jsou to filety vysoké kvality
  • jde o zdroj omega-3 mastných kyselin
  • pocházejí z lovu v moři
  • hodí se do salátů nebo pomazánek

Složení

Makrela (Scomber japonicus nebo Scomber scombrus) - filety, olivový olej 39%, jedlá sůl, přírodní papriková aroma.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g
Energetická hodnota 1548 kJ / 375 kcal
Tuky 37,7 g
z toho nasycené tuky 1,6 g
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Bílkoviny 9 g
Sůl 1,6 g

Upozornění

Alergeny: makrela.

<h1><span style="color: #ff6600;">Makrela uzená filety v oleji - vysoce kvalitní filety z mořského lovu</span></h1><p><strong>Makrela uzená filety v oleji </strong>jsou <strong>konzervované uzené makrely </strong>naložené v <strong>řepkovém oleji. </strong>Jsou to filety vysoké kvality, pocházejí z <strong>lovu v moři </strong>a jsou výborným zdrojem <strong>omega-3 mastných kyselin, </strong>které jsou důležité pro <strong>správné fungování organismu. </strong>Filety se výborně hodí na <strong>obohacení salátů, do pomazánek </strong>nebo <strong>přímou konzumaci. </strong>Jde o poctivý produkt <strong>bez obsahu konzervantů, přidaného cukru </strong>nebo <strong>lepku.</strong> </p><p dir="ltr"> </p><h2>Makrela uzená filety v oleji a jejich výhody</h2><ul><li>jsou to filety vysoké kvality</li><li>jde o zdroj omega-3 mastných kyselin</li><li>pocházejí z lovu v moři</li><li>hodí se do salátů nebo pomazánek </li></ul><p> </p><h2>Složení</h2><p>Makrela obecná (Scomber scombrus) - uzené filety, řepkový olej 39%, jedlá sůl. </p><p> </p><h2>Tabulka nutričních hodnot</h2><div class="datagrid"><table><thead><tr><th class="s"><strong>Nutriční hodnoty</strong></th><th><strong>100 g</strong></th></tr></thead><tbody><tr><td>Energetická hodnota</td><td>1775 kJ / 425 kcal</td></tr><tr><td>Tuky</td><td>41 g</td></tr><tr><td>z toho nasycené tuky</td><td>4,9 g</td></tr><tr><td>Sacharidy</td><td>0 g</td></tr><tr><td>z toho cukry</td><td>0 g</td></tr><tr><td>Bílkoviny</td><td>14 g</td></tr><tr><td>Sůl</td><td>1,2 g</td></tr></tbody></table></div><p class="datagrid"> </p><h2>Upozornění</h2><p>Alergeny: makrela.</p>

Mohlo by Vás také zajímat