GIANA Tuňákový salát Exotic - Giana 185 gCena: 54 Kč / 1,93 EUR


-
+

Popis

Tuňákový salát Exotic je zdravá směs tuňáka pruhovaného a konzervované zeleniny, která mu dodává jedinečnou chuť. Má nízký obsah kalorií, ale zato vás překvapí bohatou nadílkou bílkovin, díky čemuž se ideálně hodí jako součást zdravé výživy, redukčních diet či jídelníčku sportovců. Neváhejte a objevte různé chutě dalekých zemí!

Tuňákový salát Exotic - dokonalá chuť moře a dalekých zemí již v jedné konzervě

Tuňákový salát Exotic je ideální způsob, jak objevit chutě různých zemí. Jde o mimořádně chutnou směs tuňáka pruhovaného a konzervované zeleniny, která rybě dodá jedinečnou chuť. Tuňák obsahuje mnohem méně rtuti než mnohé jiné druhy ryb, proto je pro náš organismus mnohem prospěšnější. Navíc obsahuje nízký počet kalorií, ale je bohatý na bílkoviny a zdravé tuky, díky čemuž se ideálně hodí jako součást zdravé výživy či jídelníčku sportovců. Neváhejte a okuste nádech ciziny již v jedné konzervě!

Tuňákový salát Exotic a jeho výhody

  • směs tuňáka pruhovaného a konzervované zeleniny
  • je bohatý na bílkoviny a zdravé tuky
  • má nízký obsah kalorií
  • má jedinečnou chuť
  • ideální jako součást zdravé výživy

Složení

sekané maso z tuňáka pruhovaného (Katsuwonus pelamis) 25%, pitná voda, cibule 8%, slunečnicový olej, mrkev 5%, kukuřičné klásky 5%, kukuřice 5%, cukr, zelená paprika 2,7%, fazolové lusky 2,7%, ocet kvasný lihový, červené fazole 1,6%, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E1442, jedlá sůl

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g
Energetická hodnota 511 kJ / 122 kcal
Tuky 5,8 g
z toho nasycené tuky 0,6 g
Sacharidy 10,2 g
z toho cukry 4,5 g
Bílkoviny 7,3 g
Sůl 1 g