AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


GreenFood nutrition ALA 60 vegan kapslíCena: 215 Kč / 7,68 EUR


Popis

ALA 60 vegan kapslí

ALA vyhledávají lidé orientovaní na:
- Imunitu
- Hladinu krevního cukru
- Ochranu před oxidačním stresem

ALA je antioxidant se strukturou podobnou vitamínu. ALA je unikátní svojí rozpustností v tucích i ve vodě, proto se v těle velmi dobře vstřebává. Při užití s jinými antioxidanty posiluje jejich účinek.

Výroba je certifikována podle ISO 22000:2018
Složení:
Alfa Lipoová kyselina, rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo rýžová mouka, protispékavé látky: Oxid křemičitý.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s Alfa Lipoovou kyselinou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Neobsahuje: obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.

Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.
Aminokyseliny v 1 kapsli:
ALA (alfa-linolová kyselina)250 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Dávkování:
užijte 2 kapsle 1x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.