GreenFood nutrition Aquamin calcium + vitamin D3 60 kapslíCena: 210 Kč / 7,92 EUR


-
+

Popis

Aquamin + vitamin D3 60 kapslí

Aquamin Calcium + vitamin D3 je přírodní zdroj vitamínu D3, vápníku a hořčíku, který je získaný z vápenatých mořských řas (Lithothamnion sp.) Tyto mořské řasy jsou získávány z mořského dna Severního Atlantiku. Vitamin D3 spolu s vápníkem jsou osvědčenou kombinací k udržení zdravých kostí. K udržení zdravých kostí je vhodné užívání přípravku doplnit přiměřenou pohybovou aktivitou, která urychluje ukládání vápníku do kostí.
Lepší vstřebatelnosti Aquamin + Vitamín D3 dosáhnete užitím spolu se stravou s obsahem tuků (např. losos, avocado) a současným užitím vitamínu K2.
Každá dávka obsahuje maximální bezpečnou povolenou denní dávku vitamínu D3, kterou určil Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Aquamin Calcium + vitamin D3 vyhledávají lidé orientovaní na:
- Imunitu
- Zdraví kostí
- Přírodní zdroje minerálů
- Podporu nervového systému
- Podporu energetického metabolismu
- Podporu při pooperačních stavech.
Složení:
Aquamin, rostlinná kapsle z hypromelózy, Vitamín D3, protispékavé látky: Oxid křemičitý.

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín D30.125 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Aquamin600 mg
z toho hořčík13.2 mg
z toho vápník180 mg
Dávkování:
Užijte 1 x denně 1 kapsli. Nepřekračujte doporučené dávkování. Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.