GreenFood nutrition Collagen beauty 60 kapslíCena: 252 Kč / 9,51 EUR


-
+

Popis

Collagen beauty 60 vegan kapslí

Pro vysoký standard našeho výrobku používáme zásadně značkový italský rybí collagenní peptid nejvyšší kvality. Collagen je protein, který je v lidském těle zastoupený ve velkém množství. Najdeme ho téměř ve všech tkáních, zejména v kůži, nehtech, vlasech, kostech a chrupavce. Zhruba po dovršení dvaceti let věku je Collagenová syntéza v těle pomalejší než jeho rozpad, proto dochází ke zhoršování pevnosti a vzhledu kůže, vlasů i nehtů.

Collagen Beauty vyhledávají lidé orientovaní na:
- Péči o vzhled pleti
- Péči o vlasy a nehty
- Prevenci tvorby vrásek
- Péči o klouby a vazy.
Složení:
Rybí kolagenní peptid, Vitamín C, Vitamín B3, rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo-rýžová mouka, protispékavé látky: oxid křemičitý.

Alergeny: Rybí kolagenní peptid.

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín C80 mg
Vitamín D316 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Rybí kolagen peptid380 mg
Dávkování:
Užijte 1 kapsli 2x denně, nejlépe mezi jídly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Upozornění na obale: Doplněk stravy s kolagenem a vitamíny. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.