GreenFood nutrition Low sugar rychlá kaše rýžová 500 g kakaováCena: 180 Kč / 6,79 EUR


-
+

Popis

Low sugar rychlá kaše rýžová 500 g kakaová

Rychlá kaše v kakaové příchuti bez lepku a laktózy. Je založena komplexních sacharidech, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji, čímž zasytí na delší dobu.

Kaše má nízký obsah cukru. Živiny v ní jsou v optimálním poměru bez nežádoucího vysokého obsahu tuků.

O vysoké kvalitě hovoří i použití surovin nejvyšší kvality a slazení pouze přírodními sladidly s nízkým glykemickým indexem - Erythritolem a Nutrizem.

Erythritol je vyráběn fermentací glukózy = 100% přírodní sladidlo. Má glykemický index je 0, proto neovlivňuje hladinu cukru v krvi. Jeho obsah ve stravě je spojen s řadou funkcí jako podpora správné funkce trávicího traktu. Jeho hlavní účinky v trávicím traktu jsou prebiotické působení. Nepůsobí projímavě, nezpůsobuje zubní kaz. Je vhodný pro diabetiky, vegetariány, vegany, celiaky i k redukci tělesné hmotnosti.

Nutriz má certifikaci HALAL a KOSHER. Nutriz je patentovaná, stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky. Je vhodný pro vegetariány, vegany, osoby trpící laktózovou intolerancí, celiakií, alergiky.
Složení:
Rýžová mouka instant, sladidlo Erythritol, NUTRIZ (stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky), kakao holandského typu (5%), sůl.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1581 kJ
Sacharidy - uhlohydráty83.2 g
Sůl0.3 g
Tuky1.2 g
Vláknina1.7 g
Z toho cukry2.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g
Bílkoviny - proteiny6.4 g
Energetická hodnota373 kCal
Dávkování:
50g zalijte potřebným množstvím horké vody (doporučujeme 100-120ml), dobře promíchejte a nechte 2 minuty stát. Množství vody přizpůsobte podle požadované hustoty kaše.