Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


GreenFood nutrition Multivitamin chelát pro ženy 60 vegan kapslíCena: 185 Kč / 6,85 EUR


Popis

ltivitamin chelát pro ženy 60 vegan kapslí

Multi VitaMin Chelát pro ženy obsahuje důležité vitamíny a minerály pro každodenní užívání. Obsahuje Zinek a Magnesium ve vysoce využitelné chelátové vazbě bisglycinátu zinečnatého. Výhodou minerálů v chelátové vazbě je, že se lépe dostávají, v nezměněné podobě, na místo určení v organizmu.
Dalšími benefity jsou minerály Chrom Lalmin® a Selen Lalmin® jsou to kvasnice s organicky vázaným Chromem nebo Selenem. Přírodní materiál kvasinka je krmen konkrétním minerálem. Tím dochází k obohacování kvasnice o minerál a pro lidské tělo tak vzniká lépe využitelná forma tohoto minerálu.
Koenzym Q10 je v tucích rozpustná látka, kterou si tělo samo vytváří z potravy a která hraje rozhodující roli při vytváření energie v lidském těle. Schopnost lidského těla vytvářet Koenzym Q10 klesá s věkem a proto je důležité ho postupně doplňovat prostřednictvím doplňků stravy.
Složení:
Magnesium bisglycinate, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), Ferrous gluconate, Kyselina askorbová, Zinc chelate, Lalmin Selen (kvasnice), Lalmin Chrom (kvasnice), Coenzym Q10, Tocopheryl Acetate, Calcium panthothenate, Cholecalciferol, Pyridoxin, Thiamin, Riboflavin, Kyselina listová, Cyanocobalamin, protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B1 - thiamin0.55 mg
Vitamín B12 - kobalamin1.25 mcg
Vitamín B20.7 mg
Vitamín B6 - pyridoxin0.7 mg
Vitamín B9 - kyselina listová100 mcg
Vitamín C40 mg
Vitamín D32.5 mg
Vitamín E - tokoferol6 mg
Chrom20 mcg
Selen27.5 mcg
Železo7 mg
Zinek3 mg
Aminokyseliny v 1 kapsli:
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Coenzyme Q 1010 mg
Magnéziun75 mg
Dávkování:
2 kapsle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.