GreenFood nutrition NEEM 60 vegan kapslíCena: 195 Kč / 6,96 EUR


Popis

NEEM 60 vegan kapslí

NEEM extract- koncentrovaný extrakt z prášku tropického stromu Azadirachta indica je po tisíce let uctíván jako prostředek zbavující tělo i mysl mnoha obtíží. Uplatňuje se především v ajurvédské a čínské medicíně. Jde o velmi silný antioxidant.

NEEM vyhledávají lidé orientovaní na:
- Silný antioxidant
- Podporu imunity
- Podporu při infekcích
- Podporu při přemnožení nežádoucích organismů
Složení:
Neem extrakt 10:1, plnidlo rýžová mouka, rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavé látky: Oxid křemičitý, magnesium stearate.

Upozornění na obale: Doplněk stravy s rostlinným extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Neobsahuje: obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.
Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.
Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.

Obsah látek v denní dávce 2 kapsle

Neem extract (10:1) 500mg
Dávkování:
užijte 1 kapsli 2x denně, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Mohlo by Vás také zajímat