GreenFood nutrition Phytosterols + vitamín B5 60 kapslíCena: 244 Kč / 9,21 EUR


-
+

Popis

Fytosteroly 60 vegan kapslí

Fytosteroly jsou skupinou rostlinných sterolů, které se nacházejí v rostlinných buňkách. Strukturálně se podobají cholesterolu. Využití pozitivních vlastností fytosterolů vede k výrobě funkčních produktů s fytosteroly. Tyto výrobky jsou cíleně určeny pro konzumenty, kteří mají zvýšenou hladinu cholesterolu.
Vitasterol® S-80 WDP (90%) Non GMO je bílo-nažloutlý prášek s mírným charakteristickým aroma rostlinného oleje. Vitasterol® S-80 Non GMO je koncentrovaná forma fytosterolů (hlavně Beta-sitosterol, Campesterol a Stigmasterol) ze sójových olejů. Vitasterol® S-80 Non GMO je široce používán v potravinových přípravcích nebo doplňcích stravy jako prostředek na snížení LDL cholesterolu. Všechny produkty vyrobené s použitím Vitasterolu ®S-80 Non GMO mohou být označeny jako „rostlinné steroly“.

Fytosteroly vyhledávají lidé orientovaní na:
- Vitální funkce
- Imunitní systém
- Hladinu cholesterolu
- Cévy a oběhový systém.
Složení:
VITASTEROL S-80 (95 % fytosterolů), rostlinná tobolka z hypromelozy, Vitamin B5, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B5 - kyselina pantothenová6 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Vitasterol S-80500 mg
Dávkování:
Užijte 1x denně 1 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování. Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.