GreenFood nutrition Pohanková prot. kaše bez lepku a laktozy 500gCena: 298 Kč / 11,25 EUR

kakaová
298 Kč
11,25 EUR

Popis

Pohanková proteinová kaše bez lepku a laktózy 500g

GreenFood Nutrition Pohankové Proteinové kaše jsou hotové instantní směsi s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem proteinu (40 %) určené pro přípravu chutných kaší bez lepku i laktózy. I bez stabilizátorů, konzervantů a chemických aromat, se nám podařilo dosáhnout vynikající chuti a zachovat maximální nutriční hodnotu. Proteinové kaše jsou založeny na vaječné bílkovině z bílku původem z Itálie a komplexních sacharidech pocházejících z pohanky, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji. Zasytí nás tedy na delší dobu a zároveň pomáhají krotit chutě na sladké v pozdních odpoledních hodinách. Živiny v proteinových kaších jsou v optimálním poměru bez nežádoucího vysokého obsahu tuků, který je mnohdy součástí Low Carb potravin. Mezi benefity jistě patří i fakt, že obsahují vysoké množství čekankové vlákniny.

Nutriz má certifikaci HALAL a KOSHER. Nutriz je patentovaná, stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky. Je vhodný pro vegetariány, vegany, osoby trpící laktózovou intolerancí, celiakií, alergiky.

Nedostatečná pružnost a křehkost cévní stěny je dávána do souvislosti s nedostatkem vitamínu C a bioflavonoidů (Rutin). Bioflavonoidy jsou látky, které některému ovoci a zelenině dodávají chuť a barvu. Také je známý jako vitamin P. Nejbohatším zdrojem Rutinu je pohanka.

Čekanková vláknina nebo pod jiným názvem inulin je druh rozpustné vlákniny. Inulin je přirozenou součástí některých rostlin a v dnešní době se s oblibou přidává do různých výrobků jako náhrada cukru, díky jeho sladké chuti. Její hlavní účinky v trávicím traktu jsou prebiotické působení. Jednoduše vysvětleno – jsou zdrojem potravy pro střevní bakterie. Střevní bakterie žijí v určité rovnováze. V rovnováze mezi „dobrými“ a „špatnými“ bakteriemi. A právě inulin pomáhá tuto rovnováhu udržovat ve správném poměru.

GreenFood Nutrition Proteinová kaše bez lepku a laktózy v bodech:
- 15 g proteinů v každé porci (50g).
- Pouze 178 kcal v jedné porci.
- Low Carb - nízký obsah cukrů.
- Obsahuje Nutriz a vaječný bílek.
- Bez Lepku
- Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů.
- Použita pouze přírodní aroma a přírodně identická aroma.
Složení:
Kakao: Pohanková mouka instant (38 %), sušený vaječný bílek (29 %), kukuřičná mouka (12 %), NUTRIZ(stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky), čekanková vláknina, kakaový prášek, sukraloza.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1507 kJ
Nasycené (tuky)0.5 g
Sacharidy - uhlohydráty46 g
Sůl0.6 g
Tuky1.5 g
Vláknina7.5 g
Z toho cukry2.7 g
Bílkoviny - proteiny31 g
Energetická hodnota355 kCal
Dávkování:
50 g (2 odměrky) zalijte potřebným množstvím horké vody, dobře promíchejte a nechte 2 minuty stát. Množství vody přizpůsobte podle požadované hustoty kaše. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.