GymBeam 100% MCT olej v prášku 250 gCena: 189 Kč / 7,13 EUR


-
+

Popis

100% MCT olej v prášku je rozpustný prášek s obsahem mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem (Medium Chain Triglycerides). Ty se relativně rychle tráví a rozkládají na energii, která pak může být hned využita pro pohyb. Proto si jej oblíbili zejména sportovci před, během nebo po tréninku. Ideálně se hodí do nápojů, smoothies a využijete jej také při vaření či pečení.

100% MCT olej v prášku - MCT olej ve formě dobře rozpustného prášku, který se hodí do nápojů i na vaření či pečení

100% MCT olej v prášku obsahuje práškovou formu mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem (Medium Chain Triglycerides). Tyto MCT tuky se na rozdíl od běžných tuků s delším řetězcem rychleji tráví a vstřebávají. V organismu se tak mohou poměrně rychle přeměnit na energii. Díky tomu tolik nezatěžují zažívání, a mohou je tak bez problémů využívat i sportovci před, během nebo po tréninku.

MCT olej se hodí zejména na doplnění energie během déletrvajících sportovních aktivit, jako je běh nebo cyklistika. Pomůže však s doplněním nebo zvýšením energetického příjmu i kdykoliv jindy během dne. Můžete si jej snadno přidat do kávy, smoothie, proteinového šejku či jiných nápojů, ve kterých se snadno rozpouští. 100% MCT olej v prášku je vhodný i na vaření či pečení. Využijete ho například do dresinků, omáček, obilných kaší, palačinek nebo jogurtů.

100% MCT olej v prášku a jeho výhody

  • prášková forma mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem
  • je snadno a rychle stravitelný
  • dobře se rozpouští
  • hodí se před, během i po sportu
  • je vhodný k obohacení proteinového nápoje
  • ideální do kávy či smoothie
  • pomůže s doplněním energetického příjmu
  • hodí se do slaných i sladkých jídel

Složení

Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z ořechů (MCT), glukózový sirup, mléčná bílkovina, kyselina citronová, estery mono a diglyceridů mastných kyselin.

Dávkovaní

Užijte 10 g prášku (1 odmeřka) 1krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 76 kcal
Tuky 7,3 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 7,3 g
Sacharidy 1,5 g
- z toho cukry 0,26 g
Bílkoviny 1,2 g
Sůl 0,04 g

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu mimo dosah malých dětí a slunečního záření.