GymBeam Active Folic acid (vitamín B9) 60 kaps.Cena: 210 Kč / 7,92 EUR


-
+

Popis

Active Folic acid (vitamín B9) je doplněk s obsahem dobře vstřebatelné kyseliny listové neboli vitamínu B9. Ten podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství, čímž se podílí na správném vývoji plodu. Také přispívá k optimální funkci imunitního systému i psychiky, a navíc pomáhá se snížením míry únavy a vyčerpání.

Active Folic acid (vitamín B9) - stabilní a dobře vstřebatelná forma vitamínu B9, který podporuje imunitu a přispívá ke snížení únavy

Active Folic acid (vitamín B9) obsahuje stabilní a dobře vstřebatelnou aktivní formu kyseliny listové, která je známá i jako vitamín B9 nebo folát. Ten se v našem těle účastní celé řady dějů, které by bez jeho dostatečného množství jen stěží proběhly. V první řadě se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. V tomto období tak hraje roli ve správném vývoji plodu.

Kromě toho folát podporuje normální funkci imunitního systému a psychiky, takže souvisí i se zachováním našeho fyzického a duševního zdraví. V každodenním životě stejně tak oceníte jeho vliv na snížení únavy a vyčerpání. Mimo to přispívá ke správné krvetvorbě a podporuje normální syntézu aminokyselin, které jsou základní stavební složkou bílkovin.

V tomto produktu je vitamín B9 v bioaktivní formě Quatrefolic® folátu (methylfolát). Ten na rozdíl od jiných zdrojů kyseliny listové nepotřebuje pro správnou přeměnu na využitelný folát specifický enzym MTHFR (metyltetrahydrofolátredukáza). Může tak jednodušeji projít přes žaludeční i střevní bariéru a efektivněji se vstřebat do organismu.

Active Folic acid (vitamín B9) má formu praktických kapslí, které vám usnadní příjem vitamínu B9. Je vhodný pro všechny lidi, kteří si chtějí ve prospěch svého zdraví zajistit dostatečné množství této látky.

Active Folic acid (vitamín B9) - GymBeam

Active Folic acid (vitamín B9) a jeho výhody

 • stabilní a dobře vstřebatelná forma kyseliny listové (vitamínu B9) v podobě methylfolátu
 • obsahuje bioaktivní Quatrefolic® folát
 • pro správnou absorpci nepotřebuje specifický enzym MTHFR
 • přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství
 • podílí se na procesu dělení buněk
 • podporuje normální krvetvorbu
 • hraje roli ve správné syntéze aminokyselin
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • podporuje správnou funkci imunity
 • v jedné kapsli přijmete 400 μg vitamínu B9
 • má formu praktických kapslí
 • je vhodná pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), vitamin B9 [kyselina listová Quatrefolic® - glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-metyltetrahydrolistové], hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Vitamín B9 400 μg 200 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně.