Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

GymBeam Alfalfa 90 kaps.Cena: 115 Kč / 4,35 EUR


-
+

Popis

Alfalfa je unikátní extrakt z rostliny tolice vojtěška (Medicago sativa) ve formě praktických kapslí. Tato bylina se vyznačuje výjimečným obsahem vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Díky tomu patří k oblíbeným zeleným superpotravinám. Také je pro své blahodárné účinky vyhledávána lidmi, kteří chtějí co nejvíce pečovat o své vlasy a nehty.

Alfalfa obsahuje extrakt z tolice vojtěšky, která patří mezi zelené superpotraviny

Alfalfa je extrakt z výjimečné rostliny tolice vojtěška (Medicago sativa). Jedná se o drobnou bylinu, která rovněž patří i mezi luštěniny. Je charakteristická unikátním obsahem vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Právem si tak vysloužila výsostné postavení mezi superpotravinami. Nejčastěji se z ní využívají sušené listy nebo semena. Z nich se pěstují například výživné alfalfa klíčky, které se používají k obohacení pokrmů. Její prospěšné účinky ale můžete získat i z typicky koncentrovanějších doplňků stravy.

Alfalfa je v tomto produktu ve formě praktických kapslí. V jedné dávce tak přijmete 1 000 mg extraktu z této rostliny. Díky svým vlastnostem je součástí zdravého životního stylu. Navíc u ní byl zjištěn i blahodárný vliv na vitalitu vlasů a nehtů. Z toho důvodu se běžně přidává do beauty produktů se zaměřením na péči o krásu. Má čistě rostlinné složení a je vhodná i pro vegany.

Alfalfa - GymBeam

Alfalfa a její výhody

  • obsahuje extrakt z rostliny tolice vojtěška neboli vojtěška setá (Medicago sativa)
  • patří mezi superpotraviny
  • v jedné dávce obsahuje 1 000 mg extraktu
  • je v praktické formě kapslí
  • je vhodná pro vegany

Složení

Alfalfa - tolice vojtěška - extrakt 4:1 (Medicago sativa) (bylina), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle*RI
Alfalfa extrakt (Medicago sativa) 1000 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Minimální trvanlivost: Uvedena na obalu.