GymBeam Aloe vera 90 kaps.Cena: 152 Kč / 5,75 EUR


-
+

Popis

Aloe vera jsou veganské kapsle, které v jedné dávce obsahují 60mg extrakt z rostliny jménem aloe pravá. Ta je známá svým vysokým obsahem antioxidantů, které pomáhají v těle bojovat s volnými radikály. Proto jsou oblíbené zejména mezi lidmi, kteří usilují o podporu imunity, celkového zdraví a vitality.

Aloe vera - veganské kapsle obsahující 60mg extrakt z aloe pravé, která je známá vysokým obsahem antioxidantů

Aloe vera jsou kapsle, které v jedné dávce obsahují 60mg extrakt z aloe pravé (Aloe vera). Tato rostlina je známá především svým vysokým obsahem antioxidantů. Ty mají v našem těle důležitou roli, neboť pomáhají bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály. To je také důvod, proč je aloe vera oblíbené mezi lidmi, kteří usilují o podporu imunity, celkového zdraví a vitality. Aloe vera je ve formě praktických kapslí, které se snadno užívají. Neobsahují žádnou živočišnou složku, a tak jsou vhodné i pro vegetariány a vegany.

Aloe Vera – GymBeam

Aloe vera a jeho výhody

  • obsahuje 60mg extrakt z aloe pravé v jedné dávce
  • má vysoký obsah antioxidantů
  • pomáhá bojovat s volnými radikály a oxidačním stresem
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodné i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá činidla (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), aloe vera extrakt 200:1, hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-2krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle
Aloe vera extrakt 200:1 60 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.