GymBeam Astragalus 90 kaps.Cena: 191 Kč / 7,20 EUR


-
+

Popis

Astragalus je rostlinný doplněk získaný z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus) s řadou blahodárných účinků na organismus. Patří například mezi adaptogeny, které se spojují zejména s pozitivním vlivem na psychiku a lepším zvládáním stresu. Kromě toho se řadí také mezi antioxidanty. Ty pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem.

Astragalus patří mezi populární rostlinné doplňky s celou řadou blahodárných účinků na organismus

Astragalus je funkční doplněk s obsahem prášku z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus), který má řadu blahodárných účinků na organismus. Využití této rostliny je tradiční zejména v Číně, odkud se postupně dostává do celého světa. V první řadě patří mezi známé adaptogeny, což jsou obecně látky, které souvisí se schopností lépe se přizpůsobit na zátěž. Mohou tak pomoci snadněji zvládat náročné životní situace a s tím související napětí a stres. Rovněž se spojují také s dobrou náladou. Nemůžeme ale zapomenout, že astragalus patří i mezi antioxidanty. Jejich hlavním úkolem je pak chránit buňky před oxidačním stresem.

Tato funkční rostlina má i další využití. Pomáhá například starat se o srdce, cévy, ledviny a přirozenou obranyschopnost. Ženám pak pomáhá i s péčí o komfort před a během menstruace. Astragalus je tak vhodný pro všechny lidi, kteří chtějí maximálně podpořit celkovou vitalitu organismu. Má formu praktických kapslí a díky rostlinnému složení je vhodný i pro vegany. Dobře si rozumí s andělikou čínskou (Angelica sinensis), kterou možná znáte jako ženský ženšen.

Astragalus - GymBeam

Astragalus a její výhody

  • doplněk obsahující prášek z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus)
  • patří mezi adaptogeny, které se spojují s lepším zvládáním náročných životních situací
  • řadí se mezi antioxidanty
  • hodí se pro péči o srdce, cévy i ledviny
  • napomáhá s komfortem před a během menstruace
  • je vhodný pro vegany
  • má formu praktických kapslí

Složení

Prášek z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Prášek z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus) 1000 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.