GymBeam B-Komplex 100 % 20 tblCena: 49 Kč / 1,85 EUR


-
+

Popis

B-Komplex 100 % je kompletní zdroj 8 vitamínů skupiny B ve formě šumivých tablet. Ty se po rozpuštění ve vodě promění v lahodný nápoj, díky kterému se vitamíny rychle vstřebávají. Doplníte tak celé spektrum prospěšných látek, které mají v těle řadu důležitých funkcí. Příkladem je vitamín B12, který podporuje správnou činnost imunity a navíc přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

B-Komplex 100 % - šumivé tablety s obsahem kompletního spektra 8 vitamínů skupiny B

B-Komplex 100 % obsahuje všech 8 vitamínů skupiny B ve formě šumivých tablet. Pomocí nich doplníte esenciální látky, které se podílí na optimální funkci celého organismu. Příkladem je vitamín B1 (thiamin), který podporuje správnou činnost srdce. Vitamín B2 (riboflavin) zase přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která řídí funkci všech orgánů v těle. Neméně důležitý je vitamín B3 (niacin). Ten se podílí na normálním energetickém metabolismu, který zajišťuje energii pro všechny procesy v organismu. Kromě toho působí příznivě i na zdraví pleti.

Ve složení nechybí ani vitamín B5 (kyselina pantothenová), který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Stejně tak podporuje udržení normální činnosti mozku. Vitamín B6 (pyridoxin) působí příznivě na psychické funkce, což oceníte nejen v době, kdy je toho na vás moc. Při péči o vzhled je zase užitečný vitamín B7 (biotin), který má blahodárný vliv na zdraví pleti a vlasů.

B-Komplex 100 % - GymBeam

Zapomenout nemůžeme ani na vitamín B9 (kyselina listová, folát). Ten přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, a hraje tak v organismu důležitou roli při vývoji plodu. Kromě toho se podílí na procesu dělení buněk, který v těhotenství probíhá ve zvýšené míře. Významnou funkci v těle má také vitamín B12 (kobalamin). Podporuje totiž správnou činnost imunitního systému a také přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Jedná se tak o komplexní doplněk, který vám usnadní příjem esenciálních vitamínů skupiny B. Ty jsou navíc stejně jako šumivé tablety rozpustné ve vodě a z nápoje se tak rychle vstřebávají.

B-Komplex 100 % a jeho výhody

 • zdroj 8 vitamínů skupiny B ve formě šumivých tablet
 • pomůže s každodenní péčí o zdraví a vitalitu
 • podporuje normální činnost srdce
 • přispívá ke správné funkci nervové soustavy
 • pomáhá udržovat normální energetický metabolismus
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • podporuje zachování normálních psychických funkcí
 • podílí se na udržení zdravých vlasů a pleti
 • přispívá k růstu zárodečných tkání v období těhotenství
 • pomáhá udržet správnou funkci imunity
 • po rozpuštění ve vodě vytvoří osvěžující nápoj

Složení

Kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), plnidlo (sorbitol), aroma, sladidla (acesulfam K, *aspartam), prášek z červené řepy, vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B2 (riboflavin 5′-fosfát sodný), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiamin mononitrát), vitamin B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamin B7 (D-biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin).

*zdroj fenylalaninu.

Dávkování

Rozpusťte 1 tabletu ve 200 ml vody, užívejte jednou denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta *RI
Vitamín B1 1,1 mg 100 %
Vitamín B2 1,4 mg 100 %
Vitamín B3 16 mg 100 %
Vitamín B5 6 mg 100 %
Vitamín B6 1,4 mg 100 %
Vitamín B7 50 μg 100 %
Vitamín B9 200 μg 100 %
Vitamín B12 2,5 μg 100 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Pokyny pro skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém prostředí, mimo dosah slunečního záření při pokojové teplotě.