GymBeam B-komplex, tablety na cucání pro děti 120 tblCena: od 159 Kč / 6,00 EUR

meruňka
159 Kč
6,00 EUR

Popis

B-komplex, tablety na cucání pro děti obsahují všechny vitamíny skupiny B a vitamín C. Ty dětský organismus potřebuje proto, aby mohl správně fungovat. Samotné tablety s vynikající meruňkovou chutí jsou pak výborným prostředkem, jak dětem můžeme rychle a chutně dodat potřebné vitamíny.

B-komplex, tablety na cucání pro děti obsahují všechny potřebné vitamíny skupiny B, vitamín C, a navíc mají lahodnou meruňkovou chuť, kterou si vaše ratolesti jednoduše zamilují

B-komplex, tablety na cucání pro děti obsahují všechny vitamíny skupiny B, které dětský organismus potřebuje ke správnému fungování. Ve složení ovšem nechybí ani vitamín C a brusinkový koncentrát. Tím vznikají jedinečné tablety s funkčním složením, které navíc vynikají i lahodnou meruňkovou chutí. Díky tomu nebudete mít problém svým dětem zajistit dostatečné množství těchto vitamínů. Uvidíte, že se na ně budou samy každý den těšit.

Hlavní část komplexu tvoří vitamíny skupiny B, z nichž každý má v těle svou specifickou roli. Například vitamín B1 přispívá ke správnému fungování srdce, nervového systému a psychiky. Jeho optimální příjem je tak ještě důležitější během psychicky či fyzicky náročnějšího období. Nezbytný je ovšem i vitamín B2, který přispívá k udržení zdravé pokožky a dobrého zraku. Právě ten je klíčový proto, aby mohly děti objevovat a poznávat svět.

Svou roli mají ovšem i vitamíny B5, B6, B9 a B12, které dětem pomohou snížit únavu a vyčerpání. K podpoře imunity a ochraně buněk před oxidačním stresem pak pomáhá zase obsažený vitamín C. Ten může posílit jejich obranyschopnost, díky čemuž budou v dětském kolektivu odolnější vůči vnějším vlivům. Poslední obsaženou složkou je pak prospěšný brusinkový koncentrát.

Velkou výhodou těchto tablet je jejich příjemná meruňková chuť. Právě ta totiž způsobí, že se děti budou na jejich cucání těšit. Zajistit jim dostatečný přísun vitamínů B a C tak pro vás bude úplná hračka. Velkou výhodou B-komplexu na cucání je, že si na něm mohou pochutnat už děti od 3 let.

B-komplex, tablety na cucání pro děti - GymBeam

B-komplex, tablety na cucání pro děti a jejich výhody

  • obsahují všechny vitamíny skupiny B a vitamín C
  • podporují správné fungování nervového systému, srdce a psychiky
  • mají vliv na správnou funkci zraku
  • přispívají k podpoře imunity a obranyschopnosti
  • jsou ve formě cucacích tablet
  • mají lahodnou meruňkovou příchuť
  • jsou vhodné pro děti od 3 let

Složení

Objemové činidlo (sorbitol), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), vitamín B3 (nikotinamid), aroma, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), vitamín C (kyselina L-askorbová), brusinkový koncentrát (Vaccinium macrocarpon), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B7 (D-biotin).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu na cucání denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta RI
Vitamín B1 0,5 mg 45,45 %
Vitamín B2 0,8 mg 57,14 %
Vitamín B3 9 mg 56,25 %
Vitamín B5 2 mg 33,33 %
Vitamín B6 0,5 mg 35,71 %
Vitamín B7 20 μg 40 %
Vitamín B9 100 μg 50 %
Vitamín B12 1 μg 40 %
Vitamín C 5 mg 6,25 %
Brusinkový koncentrát (Vaccinium macrocarpon) 5 mg -

*Referenční příjem průměrného dospělého člověka (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.