GymBeam Bakopa drobnolistá 90 kaps.Cena: 239 Kč / 9,02 EUR


-
+

Popis

Bakopa drobnolistá je známé přírodní nootropikum v praktických kapslích. Navíc patří mezi účinné adaptogeny, které mohou pomoci lépe zvládat stres a psychické napětí. Obsahuje extrakt s účinnými bakosidy. Ty jsou populární zejména mezi lidmi usilujícími o maximální podporu mozkových funkcí, jako je paměť a soustředění.

Bakopa drobnolistá patří mezi nootropika, která se užívají s cílem zlepšit koncentraci a psychický výkon

Bakopa drobnolistá vyniká svým 50% obsahem bakosidů. Řadí se mezi známá nootropika, která se pojí s řadou blahodárných účinků na organismus. Vyhledávají je zejména lidé, kteří usilují o zlepšení paměti, myšlení, koncentrace a dalších mozkových funkcí.

Látky obsažené v bakopě jsou spojeny také s vlivem na nervové přenašeče dopamin a serotonin, které úzce souvisí s náladou a celkovou spokojeností. To je jeden z důvodů, proč tato rostlina rovněž patří mezi adaptogeny. Ty se nejčastěji spojují s podporou psychické odolnosti a lepším zvládáním stresu. Navíc má antioxidační účinky, a pomáhá tak chránit buňky před oxidačním stresem.

Bakopa drobnolistá je ve formě praktických kapslí. V jedné dávce obsahuje účinné množství 150 mg bakosidů. Navíc má čistě rostlinné složení, a díky tomu je vhodná i pro vegany.

Bakopa drobnolistá - GymBeam

Bakopa drobnolistá a její výhody

  • je přírodní nootropikum
  • obsahuje extrakt z rostliny bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri)
  • v jedné dávce obsahuje 150 mg bakosidů
  • patří mezi adaptogeny
  • má antioxidační účinky
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodná pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (list) (50 % bakosidy), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Bakopa extrakt (Bacopa monnieri) 300 mg **
- Bakosidy 150 mg 150 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.