GymBeam Bandáže na zápěstí PinkCena: 189 Kč / 7,13 EUR


-
+

Popis

Bandáže na zápěstí Pink pomáhají stabilizovat klouby zápěstí a přispět tak k jejich ochraně před přetížením nebo zraněním. Jsou vyrobeny z elastického a měkkého materiálu, což jim dodává na komfortu při nošení. Pomocí suchého zipu si je můžete utáhnout podle vlastních preferencí. Hodí se při silových trénincích, ale i při běžném nošení v případě, že vaše zápěstí vyžadují dodatečnou oporu.

Bandáže na zápěstí Pink pomáhají stabilizovat vaše klouby zápěstí a přispět tak k jejich ochraně před přetížením nebo zraněním

Bandáže na zápěstí Pink jsou efektivní ochrannou pomůckou, která vám pomůže stabilizovat fixovat zápěstí při jejich zatížení během silových tréninků. Pomáhají tak nejen získat jistotu při cvicích vyžadujících silný úchop, ale slouží i jako pomoc při předcházení přetížení či zranění zápěstí. Jsou tak dobrým pomocníkem při silovém cvičení, který vám může pomoci dosahovat lepších výsledků a větší váhy na čince.

 

Bandáže jsou vyrobeny z elastického měkkého materiálu, díky čemuž jsou při nošení příjemné pohodlné. Flexibilní textilie a praktické stahování pomocí suchého zipu navíc umožňuje utáhnout bandáže tak pevně, jak vám to nejvíce vyhovuje. Tyto bandáže jsou po utažení komfortní, ale zároveň poskytují pevnou ochranou kloubů zápěstí. Oceníte je zejména při silovém cvičení, jako je kulturistika, powerlifting či například crossfit. Hodí se však i při běžném nošení v případě, že vaše zápěstí vyžadují dodatečnou oporu.

 

 Bandáže na zápěstí Pink a jejich výhody

  • efektivní tréninková pomůcka zápěstí
  • jsou vyrobeny z elastického a měkkého materiálu
  • upevňují se pomocí suchého zipu
  • pomáhají stabilizovat a fixovat klouby zápěstí
  • slouží jako pomoc při předcházení přetížení a zranění zápěstí
  • hodí se při silových sportech
  • mají univerzální velikost
  • jsou vhodné i při běžném nošení jako opora zápěstí

 

Balení

Jedno balení obsahuje 2 ks bandáže.

 

Materiál

35 % Bavlna, 35 % Polyester, 30 % Elastan