GymBeam Berberin 60 kaps.Cena: 189 Kč / 7,13 EUR


-
+

Popis

Berberin je přírodní alkaloid pocházející z rostliny dřišťálu indického (Berberis aristata). Tato biologicky aktivní látka je nejčastěji vyhledávaná lidmi, kteří chtějí pečovat o správnou funkci metabolismu sacharidů. V jedné dávce obsahuje 500 mg berberinu ve formě praktických kapslí. Díky 100% rostlinnému složení jej navíc mohou užívat i vegani.

Berberin je přírodní alkaloid z dřišťálu indického ve formě praktických kapslí

Berberin je přírodní alkaloid, který se vyrábí extrakcí z dřišťálu indického (Berberis aristata). Nejčastěji je využíván lidmi, kteří maximálně pečují o správnou funkci metabolismu sacharidů, který přirozeně zahrnuje i kontrolu glukózy. Dokáže totiž aktivovat enzym adenosinmonofosfát (AMP) a současně inhibovat protein tyrosin fosfatázu 1B (PTP1B). To může mít vliv na citlivost tkání na hormon inzulín, který se v organismu podílí na regulaci hladiny krevního cukru (glykémii) a rovněž patří mezi hlavní anabolické hormony.

Berberin je v tomto produktu ve formě praktických kapslí. V jedné dávce obsahuje 500 mg účinné látky a je vhodný také pro vegany.

Berberin - GymBeam

Berberin a jeho výhody

  • je přírodní alkaloid z dřišťálu indického (Berberis aristata)
  • v jedné dávce obsahuje 500 mg berberinu
  • má praktickou formu kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Extrakt z kořene dřišťálu indického (Berberis aristata) (97 % berberin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Berberin 500 mg

Upozornění

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.