GymBeam Beta Alanin 250 gCena: od 133 Kč / 5,03 EUR

bez príchute
133 Kč
5,03 EUR

Popis

Beta Alanin je funkční doplněk s obsahem neesenciální aminokyseliny beta alaninu. Z této látky se v těle tvoří karnosin, který souvisí s regulací překyselení svalů tím, že na sebe váže vodíkové ionty pocházející z kyseliny mléčné (laktátu). Díky tomu je oblíbený mezi aktivními lidmi, jako jsou například sprinteři, crossfiťáci a siloví sportovci, kteří podstupují náročné tréninky.

Beta Alanin - funkční doplněk, který se hodí před náročným silovým i vytrvalostním tréninkem

Beta Alanin obsahuje stejnojmennou neesenciální aminokyselinu, kterou sportovci užívají před tréninkem. V těle se totiž z beta alaninu tvoří karnosin, který souvisí s regulací překyselení svalů tím, že na sebe váže vodíkové ionty pocházející z kyseliny mléčné (laktátu). Tím pomáhá pečovat o sportovní výkon.

Není proto divu, že se na příjem beta alaninu před tréninkem zaměřují zejména sportovci, kteří mají vysoce intenzivní tréninky. Patří mezi ně sprinteři, crossfiťáci a další siloví sportovci nebo lidé praktikující HIIT. Z jeho benefitů však mohou těžit i vytrvalci, jako jsou například běžci nebo cyklisté, kteří mají tréninky v kopcích a těžkém terénu.

Tento doplněk má formu dobře rozpustného prášku, který stačí přidat do vody nebo jiného nápoje a vypít. Můžete ho také zkombinovat s l-citrulinem nebo l-argininem, a vytvořit si tak komplexnější pre-workout formuli. Díky tomu, že neobsahuje kofein ani jiné stimulanty, se hodí i před večerním tréninkem.

Beta Alanin - GymBeam

Beta Alanin a jeho výhody

  • funkční předtréninkový doplněk
  • obsahuje aminokyselinu beta alanin
  • tvoří se z něj karnosin, který souvisí s regulací překyselení svalů
  • má formu dobře rozpustného prášku
  • ideální před intenzivní sportovní aktivitou
  • hodí se i před večerním tréninkem
  • vhodný pro silové i vytrvalostní sportovce

Složení

100% beta-alanin. Produkt neobsahuje žádné zbytečné přídatné látky, éčka ani konzervanty.

Dávkování

Přidejte 250-350 ml vody nebo ovocného džusu do jednoho z našich šejkrů. Přidejte 1,5 g produktu, protřepejte a můžete konzumovat. Užívejte 1-2x denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty v 100 g
Beta alanin 100 g

Upozornění

Doplněk výživy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.