GymBeam Beta alanin tabs 120 tblCena: od 169 Kč / 6,38 EUR

bez príchute
169 Kč
6,38 EUR

Popis

Beta Alanin je funkční doplněk s obsahem neesenciální aminokyseliny beta alaninu. Z této látky se v těle tvoří karnosin, který souvisí s regulací překyselení svalů tím, že na sebe váže vodíkové ionty pocházející z kyseliny mléčné (laktátu). Díky tomu je oblíbený mezi aktivními lidmi, jako jsou například sprinteři, crossfiťáci a siloví sportovci, kteří podstupují náročné tréninky.

Beta Alanin - funkční doplněk, který se hodí před náročným silovým i vytrvalostním tréninkem

Beta Alanin obsahuje stejnojmennou neesenciální aminokyselinu, kterou sportovci užívají před tréninkem. V těle se totiž z beta alaninu tvoří karnosin, který souvisí s regulací překyselení svalů tím, že na sebe váže vodíkové ionty pocházející z kyseliny mléčné (laktátu). Tím pomáhá pečovat o sportovní výkon.

Není proto divu, že se na příjem beta alaninu před tréninkem zaměřují zejména sportovci, kteří mají vysoce intenzivní tréninky. Patří mezi ně sprinteři, crossfiťáci a další siloví sportovci nebo lidé praktikující HIIT. Z jeho benefitů však mohou těžit i vytrvalci, jako jsou například běžci nebo cyklisté, kteří mají tréninky v kopcích a těžkém terénu.

Beta alanin tabs - GymBeam

Beta Alanin a jeho výhody

  • funkční předtréninkový doplněk
  • obsahuje aminokyselinu beta alanin
  • tvoří se z něj karnosin, který souvisí s regulací překyselení svalů
  • ideální před intenzivní sportovní aktivitou
  • hodí se i před večerním tréninkem
  • vhodný pro silové i vytrvalostní sportovce

Složení

Beta-alanin, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 2 tablety 1 až 2 krát denně, ideálně před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 4 tablety
Beta alanin 4000 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.