GymBeam BIO Ashwagandha prášek 100 gCena: 109 Kč / 4,11 EUR


-
+

Popis

BIO Ashwagandha prášek neboli indický ženšen je bylinka, která patří mezi adaptogeny. Tyto látky jsou známé tím, že mohou pomoci zvládat stres, lépe se na něj adaptovat a zlepšit odolnost organismu. Tato rostlina je navíc známá svými blahodárnými účinky.

BIO Ashwagandha prášek neboli indický ženšen patří mezi adaptogeny, což jsou látky, které mohou pomoci lépe zvládat stres

BIO Ashwagandha prášek neboli indický ženšen (Withania somnifera) je bylinka, která patří mezi adaptogeny. Jedná se o látky, které se pyšní svým blahodárným vlivem na organismus. Konkrétně se spojuje s odolností a adaptací na stres. Stejně jako posilováním mohou naše svaly zesílit a růst, tak adaptogeny pomáhají posílit odolnost vůči stresu a zvládat jej lépe. Není proto divu, že je ashwagandha populární u lidí, kteří pravidelně zažívají stres v práci, škole nebo osobním životě.

Díky tomu patří Ashwagandha mezi suplementy populární u studentů, manažerů, sportovců a lidí, kteří prožívají stresové období, mají problémy se soustředěností, chtějí podpořit vitalitu a usilují o celkovou harmonizaci organismu.

BIO Ashwagandha prášek - GymBeam

BIO Ashwagandha prášek a jeho výhody

  • prášek z ashwagandhy (Withania somnifera)
  • je v BIO kvalitě
  • patří mezi adaptogeny, které mají vliv na odolnost organismu a zvládání stresu
  • má vysoký obsah vlákniny
  • je ve formě dobře rozpustného prášku
  • hodí se do smoothie či oblíbeného nápoje

Složení

BIO prášek z kořene Ashwagandhy (Withania somnifera).

Dávkování

Užívejte 2 čajové lžičky (5 g) denně. Přidejte do svého oblíbeného nápoje nebo smoothie.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g 5 g (1 dávka)
Energetická hodnota 1114 kJ / 266 kcal 55,7 kJ / 13,3 kcal
Tuky 0,3 g 0,02 g
z toho nasycené 0,1 g 0,01 g
Sacharidy 47 g 2,35 g
z toho cukry 10 g 0,5 g
Vláknina 37 g 1,85 g
Bílkoviny 4 g 0,2 g
Sůl 0,60 g 0,03 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C a chraňte před přímým slunečním zářením.