GymBeam BIO Baobab prášek 200 gCena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

BIO Baobab prášek vyrobený z plodů jednoho z nejmohutnějších stromů na světě. Prášek si zachovává všechny důležité živiny, které Baobab nabízí. Potravinu budoucnosti si můžete vychutnat jako součást svých oblíbených nápojů, ale nutričně obohatí i vaše snídaňové kaše či jiná jídla.

BIO Baobab prášek - potravina budoucnosti ve formě jemného prášku

BIO Baobab prášek té nejvyšší biologické kvality získaný z plodů afrického stromu Baobab (Adansonia digitata), které se právem nazývají plody budoucnosti. Jsou totiž plné prospěšných látek, jako je například vláknina. Prášek se z plodů získává jednoduchým proséváním jejich jádra, které má samo o sobě práškovou podobu - jde o shluk malých práškových útvarů.

BIO Baobab prášek je obzvláště bohatý na vlákninu. Již dvě čajové lžičky (5 g) vám pomohou zvýšit příjem vlákniny o 2,75 g. Potravinu budoucnosti v práškové formě si můžete vychutnat jako součást svých oblíbených nápojů, smoothie, ale nutričně obohatí i vaše snídaňové kaše či jiná jídla. Díky čistě rostlinným ingrediencím je prášek vhodný i pro vegetariány a vegany.

BIO Baobab prášek - GymBeam

BIO Baobab prášek a jeho výhody

  • prášek z plodů afrického stromu Baobab
  • je v té nejvyšší biologické kvalitě
  • obsahuje 55,1 g vlákniny na 100 g prášku
  • je vhodný pro vegetariány i vegany

Složení

BIO prášek z dužiny Baobabu (Adansonia digitata).

Dávkování

Užívejte 2 čajové lžičky (5 g) denně. Přidejte do svého oblíbeného nápoje, smoothie nebo jogurtu.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g5 g
Energetická hodnota 911 kJ/ 221 kcal 45,55 kJ / 11,05 kcal
Tuky 0,3 g 0,02 g
z toho nasycené 0,1 g 0,01 g
Sacharidy 24,6 g 1,23 g
z toho cukry 19,9 g 0,99 g
Vláknina 55,1 g 2,75 g
Bílkoviny 2,4 g 0,12 g
Sůl 0,00 g 0,00 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.