GymBeam Bisglycinát měďnatý 120 kaps.Cena: 172 Kč / 6,48 EUR


-
+

Popis

Bisglycinát měďnatý je měď v chelátové formě, kterou organismus dokáže snadno vstřebat a využít. V jedné kapsli přijmete 2 mg mědi, která podporuje správnou funkci imunitního systému, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Bisglycinát měďnatý obsahuje dobře vstřebatelnou měď, která podporuje správnou funkci imunitního systému

Bisglycinát měďnatý obsahuje měď v chelátové formě, která se vyznačuje svou dobrou vstřebatelností. V jedné kapsli přijmete 2 mg mědi, díky čemuž bez problémů pokryjete celodenní doporučený příjem této minerální látky.

Měď patří k nejdůležitějším minerálním látkám, které se účastní mnoha procesů v lidském těle. Podporuje správnou funkci imunitního systému a nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Díky svým účinkům patří k oblíbeným doplňkům stravy. Je ve formě praktických kapslí vhodných i pro vegany.

Bisglycinát měďnatý - GymBeam

Bisglycinát měďnatý a jeho výhody

  • obsahuje měď v dobře vstřebatelné chelátové formě
  • v jedné dávce přijmete 2 mg mědi
  • podporuje správnou funkci imunitního systému
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • podporuje normální energetický metabolismus
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Bisglycinát měďnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsleRI*
Měď 2 mg 200 %

* Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.


Minimální trvanlivost: Uvedená na obalu.