Doprava ZDARMA

GymBeam Brazilská káva 5 x 1000g

GymBeam Brazilská káva 5 x 1000gCena: 1 999 Kč / 75,43 EUR


-
+

Popis

Brazilská káva potěší vaše chuťové pohárky svou plnou ovocnou chutí s nádechem čokolády. Jedná se o 100% arabiku ve formě celých zrn, která jsou středně pražená do stupně City+ roast. Díky tomu dokonale vynikne její chuť, barva i vůně. Hodí se na přípravu espressa, filtru i cold brew. Příjemně povzbudí a svou chutí zpříjemní váš pracovní den i chvíle pohody.

Brazilská káva - celá kávová zrna na přípravu lahodného šálku kávy s příjemnými tóny ovoce a čokolády

Brazilská káva obsahuje celá zrna, ze kterých si po namletí připravíte lahodnou čerstvou kávu. Získá si vás svou plnou ovocnou chutí s jemnými čokoládovými tóny. Vyznačuje se minimální hořkostí a nízkou kyselostí, díky čemuž ji vyhledávají milovníci kávy po celém světě. Její skvělé vlastnosti ještě umocňuje střední stupeň pražení City+ roast, který je zárukou harmonické chuti i vůně.

Jedná se o jednodruhovou (single origin) 100% arabiku, takže obsahuje pouze zrna stejného původu. Máme tak jasno, z jaké oblasti tato káva pochází a víme, jaký chuťový profil bude mít. To se nedá říct u směsí kávových zrn, které mají původ z různých farem s odlišnými klimatickými podmínkami pro pěstování.

Zrna této kávy pocházejí z kávovníku arabského (arabika). Ve srovnání se zrny z kávovníku statného (robusta) jsou chuťově výraznější a mají zpravidla nižší obsah kofeinu. Pěstuje se v brazilském regionu São Paulo, kde mají kávovníky ideální podmínky pro svůj růst. V této oblasti má původ hned několik druhů káv. A právě tento typ, který nese jméno po přístavu Santos, se považuje za pravý klenot mezi brazilskými kávami.

Brazilská káva je velmi oblíbená na přípravu espressa i filtru, hodí se však i na další kávové nápoje, jako je cappuccino či latté. Oceníte ji i v případě, že na chystání kávy používáte moka konvičku, french press, aeropress i jiné metody. Povzbudí vás při práci i učení a zpříjemní každodenní požitek z pití kávy. Její lahodná chuť navíc skvěle vynikne i v kávových dezertech.

Brazilská káva - GymBeam

Brazilská káva a její výhody

  • obsahuje celá kávová zrna na přípravu čerstvé kávy
  • má plnou ovocnou chuť s čokoládovými tóny
  • vyznačuje se nízkou hořkostí a kyselostí
  • je 100% arabika
  • praží se do stupně city+ roast (střední stupeň pražení)
  • jde o jednodruhovou kávu (single origin)
  • je známá pod označením Santos
  • pochází z regionu São Paulo
  • vhodná na přípravu espressa i filtru
  • hodí se při přípravě kávy v kávovaru, moka konvičce či french pressu

Složení

Pražená káva - celá zrná (100 % arabica).

Upozornění

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.