Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

GymBeam Bromelain 90 kaps.Cena: 129 Kč / 4,87 EUR


-
+

Popis

Bromelain je enzymový extrakt získaný z čerstvých ananasů ve formě praktických kapslí. Patří mezi proteolytické enzymy, které pomáhají rozkládat bílkoviny na jednoduše stravitelné aminokyseliny. Proto se řadí mezi vyhledávané doplňky stravy u sportovců, kteří mají typicky zvýšený příjem bílkovin.

Bromelain - přírodní enzym z ananasu, který pomáhá rozkládat bílkoviny na aminokyseliny

Bromelain je enzym přírodního původu, který pochází z čerstvých ananasů. Řadí se mezi proteolytické enzymy, které rozkládají bílkoviny na jednoduše stravitelné aminokyseliny. Díky tomu je běžnou součástí oblíbených doplňků stravy na podporu trávení. Je ve formě praktických kapslí, přičemž jedna dávka obsahuje 1500 mg bromelainu.

Je ideální pro sportovce, kteří mají typicky vyšší příjem bílkovin, a rovněž pro všechny, jenž usilují o optimalizaci trávení. V současnosti se také zkoumá jeho potenciální efekt na spalování tuku. Má čistě rostlinný původ, díky čemuž je vhodný pro vegany.

Bromelain - GymBeam

Bromelain a jeho výhody

  • obsahuje přírodní enzym z ananasu
  • patří mezi enzymy, které pomáhají trávit bílkoviny
  • v jedné dávce obsahuje 1500 mg bromelainu
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Bromelain (1200 GDU / g), protispékavá látka (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 3krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty3 kapsle
Bromelain 1500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.