GymBeam CLA 90 kaps.Cena: od 152 Kč / 5,74 EUR

bez príchute
152 Kč
5,74 EUR

Popis

CLA je konjugovaná kyselina linolová, která patří mezi oblíbené spalovače tuku. Ve světě fitness je vyhledávaná lidmi, kteří usilují o redukci hmotnosti. CLA zároveň patří mezi nenasycené omega 6 mastné kyseliny. Kyselina linolová navíc ve své základní formě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

CLA - konjugovaná kyselina linolová, která patří mezi oblíbené spalovače tuku

CLA je efektivní doplněk s obsahem konjugované kyseliny linolové. Jejím zdrojem jsou například rostlinné oleje, mléko či maso. V podstatně koncentrovanější formě ji však najdeme v doplňcích. Je zajímavá hlavně proto, že patří mezi populární a přírodní spalovače tuku. S oblibou ji tak využívají lidé při hubnutí snažící se o redukci hmotnosti, ideálně v návaznosti na trénink a kalorický deficit. Je tak vhodná pro každého, kdo chce maximálně podpořit svou snahu zhubnout. Kyselina linolová navíc ve své základní formě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

CLA a jeho výhody

  • efektivní doplněk s obsahem konjugované kyseliny linolové
  • patří mezi esenciální mastné kyseliny, které si naše tělo nedokáže vyrobit
  • je oblíbené u lidí při hubnutí, kteří se snaží o redukci hmotnosti
  • patří mezi spalovače tuku
  • kyselina linolová ve své základní formě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
  • hodí se každému, kdo chce maximálně podpořit svou snahu zhubnou

Složení

Saflorový olej (Carthamus tinctorius ) (80% konjugovaná kyselina linolová - CLA), softgelová kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda).

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Saflorový olej (Carthamus tinctorius) 2000 mg
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 1600 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.