GymBeam D-Biotin (Vitamín B7) 90 kaps.Cena: 129 Kč / 4,87 EUR


-
+

Popis

D-Biotin (Vitamín B7) je biologicky aktivní forma biotinu, který patří mezi komplex vitamínů B. Je populární zejména jako doplněk výživy pro krásné vlasy a bezchybnou pokožku. Mezi další pozitiva jeho užívání patří i to, že přispívá ke správnému fungování nervového systému a psychiky. Jedna kapsle obsahuje až 300 µg biotinu, který je navíc vhodný i pro vegany.

D-Biotin (Vitamín B7) - aktivní forma vitamínu B7 pro pevné vlasy, zdravou pokožku a také podporu nervového systému

D-Biotin (Vitamín B7) je jedním ze základních mikronutrientů, který patří mezi skupinu vitamínů B komplex. Můžete ho znát i pod názvem vitamín H, ale nejčastěji se označuje pouze jako biotin. Forma D-Biotin je přitom jediná z osmi forem biotinu, která je naplno biologicky aktivní. Účinky D-Biotinu jsou známé zejména v oblasti krásy, protože přispívá k udržení zdravých vlasů a zářivé pokožky. Kromě toho podporuje fungování nervového systému i psychiky. Je také potřebný pro látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie a správný metabolismus makronutrientů. Kapsle D-Biotin (Vitamín B7) vám pomohou doplnit 300 µg biotinu a navíc jsou vhodné i pro vegany.

D-Biotin - GymBeam

D-Biotin (Vitamín B7) a jeho výhody

  • obsahuje 300 µg biotinu v aktivní formě
  • zpevňuje vlasy a nehty
  • udržuje zdraví pokožky
  • podporuje fungování nervové soustavy a psychiky
  • je důležitý pro tvorbu energie a metabolismus makronutrientů
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Vitamin B7 (D-Biotin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle*RI
Vitamin B7 (D-Biotin) 300 µg 600 %

*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.