GymBeam D-Biotin (Vitamín B7) 90 kaps.Cena: 124 Kč / 4,66 EUR


-
+

Popis

D-Biotin je esenciální vitamin, který patří do B-komplexu a naše tělo si ho nedokáže vyrobit ve vlastní režii. Je známý i jako vitamin B7. Bývá součástí různých přípravků pro péči o vzhled a celkovou krásu a podílí se na různých biologických procesech. Přispívá například k udržení zdravých vlasů a pokožky. Kromě toho podporuje psychiku, zdraví sliznic a nervový systém.

D-Biotin - esenciální vitamin B7, který přispívá k udržení zdravých vlasů či pokožky a podporuje také psychiku a nervový systém

D-Biotin patří mezi esenciální vitaminy skupiny B a je známý i jako vitamin B7. Naše tělo si ho nedokáže vyrobit ve vlastní režii, a proto je vhodné dbát na jeho příjem z externích zdrojů. Má totiž vliv na různé biologické procesy v našem organismu. Obzvlášť ho znají dámy, protože bývá běžnou součástí přípravků určených k péči o vzhled a celkovou krásu. Každá žena, která dbá o svůj vzhled, tak určitě ocení, že biotin přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky. Jeho příjem ale může být vhodný i během mentálně náročných dní, protože podporuje správné fungování psychiky.

Kromě toho má pozitivní vliv na nervový systém, který ovládá činnost všech orgánů v těle. Zabezpečuje tak například i optimální fungování vněmů jako koordinace, zrak, čich, sluch nebo chuť. Biotin navíc přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů včetně sacharidů, které patří k hlavním živinám ve stravě. Známý je také jeho vliv na zachování zdravých sliznic. Ty v našem organismu plní různé funkce a chrání ho před vlivy vnějšího prostředí. D-Biotin tak může být skvělým univerzálním doplňkem nejen pro podporu celkové krásy, ale i různých biologických procesů v našem organismu. NAvíc se jednoduše užívá a má složení vhodné i pro vegany.

D-Biotin (Vitamín B7) - GymBeam

D-Biotin a jeho výhody

  • patří mezi vitaminy skupiny B
  • je známý i jako vitamin B7
  • má vliv na různé biologické procesy v našem organismu
  • bývá součástí beauty přípravků k péči o vhled a celkovou krásu
  • přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky
  • podporuje správné fungování psychiky
  • má pozitivní vliv na správné fungování nervového systému
  • přispívá k optimální látkové přeměně makronutrientů
  • podporuje zachování zdravých sliznic
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), biotin (D-biotin), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *NRV
Biotin 300 µg 600 %

*Referenční výživové hodnoty.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.