GymBeam D-Manóza 90 kaps.Cena: 239 Kč / 9,02 EUR


-
+

Popis

D-Manóza je druh přírodního cukru ve formě praktických kapslí. Přirozeně jej najdeme v organismu, ale také například v brusinkách nebo pomerančích. Ve formě doplňků stravy je tato látka nejvíce vyhledávaná lidmi, kteří trpí častými urologickými problémy a hledají způsob, jak nejvíce pečovat o zdraví močových cest.

D-Manóza obsahuje kapsle s přírodním cukrem, jenž je populární u lidí, kteří chtějí maximálně pečovat o zdraví močových cest

D-Manóza je přírodní cukr v praktické formě kapslí. Přirozeně se vyskytuje v organismu a některých druzích ovoce, jako jsou třeba brusinky, jablka nebo pomeranče. Díky svým vlastnostem se od jiných druhů monosacharidů odlišuje. V těle se totiž primárně nerozkládá na energii. Může se tak dostat až do močové trubice a měchýře, kde se typicky projevují jeho unikátní schopnosti.

D-Manóza se nejčastěji spojuje s pozitivním vlivem na škodlivé bakterie, které mohou mít na svědomí urologické potíže. Díky tomu je ve formě doplňků stravy vyhledávaná mezi lidmi, kteří chtějí maximálně pečovat o zdraví močových cest.

D-Manóza a její výhody

  • je přirozeně se vyskytující monosacharid
  • v organismu se primárně nerozkládá na energii
  • je v praktické formě kapslí

Složení

D-Manóza, maltodextrin, protispékavé činidla (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), křemičitan hořečnatý, želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-3 krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 3 kapsle
D-Manóza 1500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.