GymBeam DigeZyme 60 kaps.



Cena: od 219 Kč / 8,26 EUR

bez príchute
219 Kč
8,26 EUR

Popis

DigeZyme® je komplex 5 trávicích enzymů v podobě amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy. Ty pomáhají s trávením bílkovin, sacharidů a tuků na jednodušší, pro tělo lépe využitelné živiny. Tento doplněk se tak hodí zejména lidem, kteří chtějí pečovat o zdravé trávení.

DigeZyme® - multienzymový komplex s obsahem 5 trávicích enzymů, které pomáhají s trávením bílkovin, sacharidů a tuků

DigeZyme® je komplex 5 trávicích enzymů, které pomáhají rozkládat potravu, aby z ní organismus mohl co nejlépe vstřebat obsažené živiny. Obsahuje tak amylázu, proteázu, laktázu, lipázu a celulázu, což jsou enzymy potřebné pro trávení bílkovin, sacharidů a tuků.

Amyláza je enzym produkovaný zejména slinivkou břišní a slinnými žlázami. Stará se o štěpení komplexních sacharidů (škrobu) na jednodušší cukry, které pak mohou být využity jako zdroj energie. Proteáza zase rozkládá bílkoviny na polypeptidy a jednotlivé aminokyseliny, které pak organismus používá třeba na opravu tréninkem namožených svalů. S trávením tuků zase pomáhá lipáza, která je rozkládá na využitelné mastné kyseliny.

V komplexu DigeZyme® však nechybí ani laktáza, která štěpí laktózu (mléčný cukr) na glukózu a galaktózu. S problémovým trávením laktózy se potýkají například lidé se zhoršenou snášenlivostí této mléčné složky. Na optimálním trávení se podílí také celuláza, která se v našem těle běžně netvoří. Jejím úkolem je totiž štěpení jinak nestravitelného komplexního sacharidu celulózy na jednoduché cukry. To může být prospěšné zejména pro lidi, kteří konzumují převážně rostlinnou stravu.

Tento produkt je tak ideální pro lidi, kteří hledají způsob, jak co nejlépe pečovat o zdravé trávení. Stejně tak ho využijí sportovci, kteří chtějí zefektivnit své trávení, aby získali maximum živin a energie pro fyzický výkon i regeneraci. Vhodný je i v období nabírání při zvýšeném kalorickém příjmu, kdy sportovci jedí více jídla. V neposlední řadě se může hodit i po vydatném jídle, zejména po tom s vyšším obsahem tuků.

DigeZyme - GymBeam

DigeZyme® a jeho výhody

  • multienzymový komplex s obsahem 5 trávicích enzymů
  • obsahuje amylázu, proteázu, laktázu, lipázu a celulázu
  • ve složení má enzymy potřebné pro trávení bílkovin, sacharidů a tuků
  • hodí se lidem, kteří se chtějí starat o zdravé trávení
  • vhodný po vydatném jídle nebo během nabírání
  • má formu praktických kapslí

Složení

DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
DigeZyme® 320 mg
- z toho amyláza 7680 U/g*
- z toho proetáza 1920 U/g*
- z toho laktáza 1280 U/g*
- z toho lipáza 64 U/g*
- z toho celuláza 352 U/g*

*Units per gram (*Jednotky na gram)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě mimo přímé sluneční záření.