GymBeam Dóza na jídlo Fit Prep BlackCena: 95 Kč / 3,58 EUR


-
+

Popis

Dóza na jídlo Fit Prep je praktická pomůcka pro každého člověka, který se stravuje zdravě a rád si s sebou nosí vlastní nakrabičkovaná jídla. Uzavíratelná dóza dobře těsní, takže nemusíte mít strach, že by vám z ní jídlo vypadlo. Navíc má vnitřní rozdělovače, díky kterým si můžete dát zvlášť maso nebo jeho rostlinnou alternativu, přílohu i omáčku či salát bez obav, že by se vám vše smíchalo.

Dóza na jídlo Fit Prep nesmí chybět žádnému fandovi zdravého stravování a krabičkování, obsahuje vnitřní rozdělovač, který zabraňuje smíchání

Dóza na jídlo Fit Prep je praktická pomůcka, kterou by měl mít doma každý milovník krabičkování a zdravého stravování. Díky této vychytávce máte jistotu, že budete mít vždy po ruce lahodné jídlo z kvalitních surovin, které jste použili. Snadno tak můžete mít pod kontrolou svůj denní kalorický příjem, což oceníte nejen při hubnutí a předsoutěžní přípravě.

Dělená krabička na jídlo má praktický zacvakávací uzávěr, který spolehlivě těsní. Nestane se tak, že by se vám z ní například vysypal oblíbený kuskus nebo vytekla omáčka k masu. Pokud nemáte rádi, když se všechny komponenty pokrmu smíchají, potěší vás jistě i vyjímatelný rozdělovač. Díky němu si můžete dát zvlášť třeba maso, přílohu i salát a vychutnat si každou část samostatně. Tento rozdělovač navíc umožňuje ohřát v mikrovlnce jen část pokrmu. Snadno tak vyjmete třeba část se salátem, který chcete studený, a zbytek ohřejete. Tím si zajistíte maximální chuťový zážitek, a to dokonce i při jedení z krabičky. Součástí balení je samozřejmě i lžička. Není totiž nic horšího, než když si pracně připravíte jídlo na druhý den a zjistíte, že ho nakonec nemáte čím jíst.

Není důležité, jestli s krabičkováním začínáte nebo už ho máte v malíčku. Tyto praktické dózy jsou ideální pro každého fandu zdravého jídla. Můžete si je vzít s sebou do práce, školy, na cesty či sportovní výlety. A pokud se vám stává, že vás hned po cvičení přepadne nesnesitelný hlad, můžete si do ní připravit své potréninkové jídlo, které si pak můžete hned sníst. A jednoduchá je i údržba krabiček. Můžete je dát do myčky, takže s jejich čištěním nebudete mít sami prakticky žádnou práci.

Máte pocit, že vám jedna krabička nestačí? Pak si můžete pořídit celý set i s praktickou taškou, do které se vám vejde jídlo na celý den.

Dóza na jídlo Fit Prep Black - GymBeam

Dóza na jídlo Fit Prep a její výhody

  • praktická uzavíratelná krabička na jídlo
  • obsahuje vyjímatelné rozdělovače na jednotlivé komponenty
  • součástí je i lžička na jídlo
  • je vyrobena z odolného polypropylenu
  • může se dát do myčky i mikrovlnky
  • ideální na jídlo do práce, školy či na výlety

Materiál

PP (Polypropylen)

Rozměry Délka Šířka Výška Objem
Krabica 20 cm 14 cm 5.5 cm 1 L