GymBeam Draslík 90 kaps.Cena: 79 Kč / 2,98 EUR


-
+

Popis

Draslík je jednou z nejdůležitějších minerálních látek pro náš organismus. Přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a pomáhá udržovat normální krevní tlak. Také podporuje správnou funkci svalů a je důležitý pro hydrataci. Na jeho dostatečný příjem by si tak obzvlášť měli dát pozor sportovci a všichni aktivní jedinci.

Draslík podporuje správnou činnost nervové soustavy, normální krevní tlak a funkci svalů

Draslík je minerální látka, která má zásadní význam pro správné fungování našeho organismu. Podporuje normální funkci nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Také pomáhá udržovat normální krevní tlak. Větší pozornost by mu pak měli věnovat také sportovci, jelikož přispívá ke správné činnosti svalů.

Tato minerální látka se rovněž řadí mezi elektrolyty důležité pro udržení optimální hydratace v organismu. Při vyšších ztrátách tekutin vlivem pocení během náročné sportovní aktivity nebo při trávicích potížích, může dojít k vyšším ztrátám draslíku z těla. V tom případě je důležité jeho včasné doplnění pomocí stravy nebo doplňků.

Draslík patří mezi esenciální živiny, což znamená, že si ho naše tělo nedokáže samo vyrobit, a je nutné jej pravidelně doplňovat stravou. K nejbohatším zdrojům draslíku patří ovoce, zelenina a luštěniny. S jeho optimálním denním příjmem vám ale mohou pomoci také typicky koncentrovanější doplňky stravy.

Tento produkt má pro snadné užívání formu praktických kapslí. V jedné dávce obsahuje 300 mg draslíku. Díky tomu se skvěle hodí k doplnění denního příjmu této minerální látky. Je vhodný také po dlouhotrvajícím nebo vysoce intenzivním tréninku pro vyrovnání optimální hladiny draslíku v těle.

Draslík a jeho výhody

  • doplněk stravy s obsahem draslíku
  • podporuje normální funkci nervové soustavy
  • pomáhá udržovat normální krevní tlak
  • přispívá ke správné činnosti svalů
  • patří mezi elektrolyty
  • v jedné dávce obsahuje 300 mg draslíku
  • má formu praktických kapslí
  • může pomoci s doplněním optimální denní dávky draslíku

Složení

Citrát draselný, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Citrát draselný 784 mg
- Draslík 300 mg 15 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.