Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

GymBeam Echinacea 90 kaps.Cena: 169 Kč / 6,38 EUR


-
+

Popis

Echinacea je funkční extrakt z kořene třapatkovky nachové (Echinacea purpurea). Je standardizovaný na 4% obsah polyfenolů, což zaručuje funkční podíl blahodárných složek. Pomáhá tak s péčí o přirozenou obranyschopnost, fungování dýchacího systému a dolních cest močových.

Echinacea je funkční extrakt se standardizovaným obsahem polyfenolů, který se podílí na péči o obranyschopnost

Echinacea je rostlinný extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea), který obsahuje funkční podíl blahodárných látek. Konkrétně se jedná o 4% obsah prospěšných polyfenolů. Ty se dokážou chovat podobně jako antioxidanty, což jsou obecně látky, které mají za úkol bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály. I díky nim budete schopni z výtažku vytěžit maximum. Echinacea je mezi lidmi oblíbená už po staletí. Tento výtažek se často používá také při péči o imunitu a dýchací systém. Podobnou popularitu má ovšem i u lidí, kteří se chtějí starat o dolní cesty močové a celkové fungování těla. Může tak mít vliv na zdraví a vitalitu. Navíc se používá i jako podpora tělesné pohody a životní kvality.

Echinacea a její výhody

  • funkční výtažek z kořene echinacey
  • má standardizovaný 4% podíl polyfenolů
  • obsahuje polyfenoly, které se chovají podobně jako antioxidanty
  • používá se při péči o dýchací systém a celkovou obranyschopnost
  • pomáhá starat se o dolní močové cesty
  • ideální podpora celkového well-beingu
  • používá se při péči o zdraví a vitalitu

Dávkování

Užívejte 3 kapsle denně.

Složení

Echinacea extrakt (Echinacea purpurea) (kořen) (4% polyfenolů), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), hypromelózová kapsle, protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 3 kapsle
Echinacea extrakt (Echinacea purpurea) (kořen) (4% polyfenolů) 1200 mg

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání konzultovat s lékařem. Skladujte mimo sluneční záření a v suchu při teplotě mezi 0 - 25 °C. Skladujte mimo dosah malých dětí.