GymBeam Erythritol & Stévie sladidlo 240 gCena: 133 Kč / 5,03 EUR


-
+

Popis

Erytritol & Stévie sladidlo je alternativa cukru používaná ke zdravému slazení. Pyšní se nulovou kalorickou hodnotou a stejnou sladivostí jako cukr. Díky tomu ho oceníte při hubnutí a při péči o hladinu cukru v krvi. Hodí se ke slazení kávy, limonád a jiných nápojů, na přípravu dezertů a dalších dobrot.

Erytritol & Stévie sladidlo je zdravá alternativa cukru s nulovou kalorickou hodnotou, která sladí stejně jako cukr a je ideální nejen při hubnutí

Erytritol & Stévie sladidlo je zdravější alternativa cukru nulovou kalorickou hodnotou. Má stejnou sladivost jako cukr a připomíná ho i svou barvou či krystalickou strukturou. Sladidlo obsahuje optimální poměr erytritolu steviol-glykosidů (původem z rostliny stévie). Tato sladidla se používají také samostatně jako zdravější a bezkalorická náhražka cukru, ale jejich kombinace zajistí příjemně vyváženou sladkou chuť. Díky tomu je zakryta specifická chuť stévie, která nemusí vyhovovat každému.


Sladidlo je skvělou volbou při hubnutí či jednoduše tehdy, když chcete omezit množství cukru ve vašem jídelníčku. Potraviny, ve kterých je cukr nahrazen erytritolem, přispívají k udržení mineralizace zubů, a navíc vyvolávají menší vzestup hladiny glukózy v krvi (glykémie), než potraviny s obsahem cukru. Ocení ho tak všichni lidé, kteří chtějí udržovat svou glykémii pod kontrolou.Sladidlo z erytritolu a stévie využijete kdekoliv, kde byste běžně použili cukr. Hodí se ke slazení kávy čaje, přípravu limonád či sladkých drinků. Také vám bude skvělým pomocníkem při pečení a výrobě dezertů. Jelikož má takovou sladivost jako cukr, můžete použít stejné množství, na jaké jste zvyklí při používání cukru. Hodí se při přípravě koláčů, muffinů, zákusků, palačinek, obilných kaší či jiných sladkých receptů. V neposlední řadě ho můžete využít i jako přísadu do nasládlých omáček, marinád či při přípravě polévek. Určitě se tak hodí do kuchyně každého, kdo má rád ve své stravě sladkou chuť, ale chtěl by snížit příjem cukru.

Erytritol & Stévie sladidlo a jeho výhody

 • zdravá alternativa cukru
 • obsahuje steviol-glykosidy a erytritol 
 • má nulovou kalorickou hodnotu
 • pyšní se stejnou sladivostí jako cukr
 • je ideální při hubnutí
 • pomáhá omezit množství cukru v jídelníčku
 • pomáhá s péčí o hladinu cukru v krvi
 • může přispívat k udržení mineralizace zubů
 • hodí se ke slazení kávy, čaje, limonád či drinků
 • je vhodné na pečení a přípravu zdravějších dezertů
 • hodí se i do nasládlých omáček, marinád či polévek
 • hodí se i pro vegetariány a vegany 

 

Složení

Erytritol, steviol-glykosidy ze stévie. 

 

Dávkování

Použijte ke slazení místo cukru v poměru 1:1.

 

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota 0 kJ/ 0 kcal
Tuky 0 g
   - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 99,7 g
   - z toho cukry 0 g
   - z toho polyoly 99,7 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0,01 g

 

Upozornění

Skladujte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla při pokojové teplotě. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.